Çeşme otel ve Çeşme otelleri tanıtımlarının yapıldığı, İzmir, Çeşme otel ve Çeşmedaki oteller hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Çeşme Otelleri

Tatilinizi dilediğiniz gibi geçirebileceğiniz Çeşme otelleri arasında size konforu ile seslenen de var, eski mimari özellikleri ile seslenen de. Size sadece nasıl bir tatil yapmak istediğinizi belirlemek kalıyor...

Çeşme Otelleri

Tatilinizi dilediğiniz gibi geçirebileceğiniz Çeşme otelleri arasında size konforu ile seslenen de var, eski mimari özellikleri ile seslenen de. Size sadece nasıl bir tatil yapmak istediğinizi belirlemek kalıyor...

Son yıllarda ülkemizin en popüler tatil bölgelerinden biri haline gelen Çeşme, yalnızca yurt içinden değil; yurt dışından da pek çok turisti ağırlıyor. Bunda, muhteşem doğal güzelliklerin yanı sıra, Çeşme'de birbirinden kaliteli ve farklı zevklere hitap eden birçok otelin bulunması da oldukça etkili.

Çeşme'nin en ilgi çeken yerlerinden biri olan Aya Yorgi Koyu, muhteşem bir manzaraya sahip. Gündüzleri koyun hemen karşısındaki Yunan adalarını rahatlıkla görebilirsiniz. Geceleri de muhteşem bir manzaraya sahip olan Aya Yorgi, yerli yabancı turistlerin yoğun ilgisiyle karşı karşıya.

Çeşme otellerinde konaklamayı ve tatilinizi burada geçirmeyi düşünüyorsanız, kendinize uzun bir zaman ayırın; çünkü burada yapılacak pek çok şey var. Her bir Çeşme oteli size ayrı bir tatil anlayışı sunuyor...

Çeşme otellerinin en yoğun olduğu bölgeler Alaçatı, Ilıca ve Çeşme Merkez. Kalabalıktan uzakta, daha sakin bir konaklama yapmak isteyenler için Çeşme'nin gizli koylarında bulunan birkaç otel de var.

Çeşme'de turist sayısının son yıllarda hızla artmasıyla turizm sektörü de önemli bir gelişme gösterdi ve birbirinden güzel beldelerde, kaliteli Çeşme otelleri açıldı, açılmaya da devam ediyor. Çeşme'de bulunan oteller genel olarak butik olarak ya da tatil oteli kategorisinde hizmet veriyor. Farklı zevklere ve konaklama ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olan Çeşme otellerinden hangisini seçerseniz seçin, tüm otellerde bulacağınız ortak şey kaliteli hizmet ve rahatlık...

Yaz sezonunun mayıs ayının sonlarına doğru başladığı Çeşme'de oteller de bu tarihten itibaren dolmaya başlıyor. Özellikle haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatilleri gibi özel zamanlarda Çeşme otellerinde rezervasyonsuz yer bulmak neredeyse olanaksız. Bu nedenle konaklama yapmaya karar verdiğiniz Çeşme otelinde bir an önce rezervasyonunuzu oluşturmanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir Çeşme tatili ve rahat bir konaklama dileriz...

Çeşme için otel tavsiyeleri (50)

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
D'core Alaçatı
D'core Alaçatı

melek carhoglu - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 14:42

Hayal kırıklığı

Eğer huzurlu ve konforlu bir tatil hayal ediyorsanız lütfen bu oteli tercih etmeyin! 22-29 Ağustos tarihleri arasında toplamda 7 gece bu otelde konakladık. Temizlik, oda, kahvaltı da olmak üzere hiçbirinden memnun kalmadık diyebilirim. İlk olarak odamızın resimlerde gördüğümüz ile hiçbir alakası yoktu. Maalesef en korktuğum şey olan bir iki güzel resimle müşteri çekmeye çalışan bir otelmiş. Gitmeden önce cumbasına kadar detaylı konuşmamıza rağmen tam bir hayal kırıklığı oldu. Alaçatı zarafeti, detayları, renkleriyle ne kadar cezbedici ve estetik bir yerse D'core Alaçatı adıyla çelişerek tam anlamıyla Alaçatı'ya yakışmayan bir otel. Sıradan, özensiz bir işletme. Oda o kadar da dert değil, kahvaltı güzelse sorun yok deyip meşhur Alaçatı kahvaltısının en azından benzerini beklerken her sabah hüsranla karşılaştık. Maalesef kahvaltısı o kadar keyifsiz ve sıradandı ki, 7 günün 3 günü dışarıda kahvaltı etmek durumunda kaldık. Bunun dışında 7 gün boyunca bir kez bile çarşafımız değişmedi ve güya her gün değiştiği söylenen havlularımız da hep lekeliydi. Daha kötü ne olabilir derken son gün gerçekten büyük bir şok yaşadık. Kahvaltıda içtiğimiz su ve Türk kahvelerini yazmalarından dolayı 108 TL'lik ekstra ödedik. Türk kahvesi her neyse, toplamda 60 TL'lik su ekstrası yazmak nedir bunu anlayamıyorum. Oda + kahvaltıya tomarca para verip, kahvaltıda su bile vermiyorsan bu işletmede ciddi bir problem olduğu anlamına geliyor bence. Mini bar ve kahvelere dediğim gibi yine para verilebilir, sözüm yok ama içtiğimiz su nasıl olur da paralı olur anlamak mümkün değil. Yaklaşık 4 yıldır her sene Alaçatı'da çok farklı bütçelerde otellerde kaldım. Diğerleriyle kıyasladığımda bu oteli orta bütçeli olarak değerlendirebilirim, lakin en ucuz aile işletmesinin yanından bile geçemez. Keşke insanları salak yerine koyan bu işletmeler olmasa ki tatil için gittiğiniz bir yerden keyfiniz bu kadar kaçmış ayrılmasanız. Özellikle Alaçatı gibi hizmet kalitesinin bu kadar yüksek olduğu bir yer için büyük bir rezalet!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ümit Ev Otel
Ümit Ev Otel

ali ay - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 12:59

Antep fıstıklı reçel

Evet Alaçtı'da bir evimiz var artık. Ümit abi sıcak karşılaman ve hoş sohbetin için teşekkürler. Tabiki reçel çeşitli süper kahvaltı için de, özellikle ilk defa tattığımız antep fıstıklı reçeli tavsiye ederim. Ümit abi görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koz Eren Otel
Koz Eren Otel

İlayda Yavuz - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 12:38

Yatmak için şahane

Akşam sadece yatmak için yer istiyorsanız şahane bir yer. Temiz ve düzenli. Dekor falan da muhteşemdi..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Pansiyon
Sahil Pansiyon

Utku Aslan - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 11:48

Pansiyon her yere yakın

Yer sahipleri çok tatlı insanlar, pansiyon her yere yakın, mesafe ve odalar tertemiz. Mutlaka öneririm, seneye tekrar geliyoruz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İonic Otel
İonic Otel

Selcuk - 30 Ağustos 2015, Pazar 21:52

Tertemiz odalar

Burada kalmak huzur ve mutluluk demek. Güler yüzlü karşılama. Tertemiz odalar. Ve harika bir kahvaltı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Sedef Özkenar Gülsen - 30 Ağustos 2015, Pazar 11:40

Ev sıcaklığında konukseverlik

Alaçatı'ya ilk gelmiş olmamız ve ilk Alaçatı konaklama tecrübemizde galiba doğru yere gelmişiz... Otel sahibemiz Serpil Hanım'ın keyifli sohbeti, otel çalışan hanım kızların kusursuz hizmeti, özellikle 5 yıldızlı otel kalitesini aratmayacak muhteşem kahvaltıları bizi çok memnun etti. Zaten odaların temizliğine söyleyebilecek kelime yok... Eğer şehirden uzaklaşıp ev sıcaklığında konukseverlik arıyorsanız, burası doğru adresinizdir. Titiz ve itinalı hizmet kalitesi artık bizi hep buraya getirecektir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Kaan guler - 30 Ağustos 2015, Pazar 11:37

Müthiş konukseverlik

Ailemizle yaklaşık 3 yıldır Alaçatı'ya gelmekteyiz. Bu süre zarfında birçok otelde kalma şansımız olmuştur. Fakat kaldığımız oteller içerisinde En güzel aile işletmesi olarak Avcı Han Taş Ev Otel'de kalmaktan mutluluk duyduk. Güler yüz, ev sıcaklığında konukseverlik, hele o muhteşem kahvaltısından çok memnun kaldık. Artık bizim yeni ve daimi adresimiz Avcı Han Taş Ev Otel olacaktır. Sevgili Serpil Hanım'ın tatlı dili gibi yapmış olduğu ev yapımı reçelleri, eski komutanlardan Hasan Bey'in menemeni ve de oğullarının müthiş konukseverliğini görmek isterseniz buraya görmelisiniz. Sözün kısası anlatılmaz, yaşanır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Dilek Heyecan - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 10:47

Misafirperverliği ve sevecenliği süper

Hastasıyız, her sene geliyoruz, kahvaltı, akşam çaylarında ikram edilen kurabiyeler, ailenin sevecenliği ve misafirperverliği bizi Avcı Han Taş Ev Otel'e bağladı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Sema Tarım - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 10:45

Bizi kendilerine bağladılar

Hastasıyız, Alaçatı seyahatlerimizde mutlaka uğruyoruz, muhteşem sabah kahvaltıları, sanatla iç içe ve yemyeşil bahçeleri, güler yüzlü ve ilgili yaklaşımları, hijyene verdikleri önem, Alaçatı merkezde olmaları ile bizi kendilerine bağlayan Avcı Han Taş Ev Otel'e teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Otel
Mandalin Butik Otel

dnmez esra - 28 Ağustos 2015, Cuma 16:37

Hayal kırıklığıydı her şeyiyle

Benim için otel tam bir hayal kırıklığıydı her şeyiyle. Oda, kahvaltı, ortam anlatılanla hiçbir şekilde uyuşmuyordu. Hizmet deseniz öyle bir şey yok. Tamamen paraya odaklanmış ve aldığı parayı hak etmeyen bir işletme. Bir daha asla önünden geçmeyeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Esra. Bu kadar gercek dışı bir elestiriyi nasil yaptigini anlamaya calismaktayiz. Sizinle para odakli nasil bir mevzumuz oldu aciklarsan seviniriz. Gonulden ikramlarimiza ragmen....Beraber geldigin diger arkadsslarinla ileri duzeyde dostluk kurup, hala devam etmekte iken ve buradan gayet mutlu ayrilmalarina ragmen senin memnuniyetsizligini anlamis deiliz. Bircok konuda size yardimci olup her aksam lobide ve mutfakta ben ve ailemle uzun soluklu sohbetlerinizin ve gulislerinizin yalan olduguna inanmak istemesem de canin sagolsun. Dilerdim ki ya hic dostca davranmasaydin ya da davrandigin gibi en azindan yapici elestiri de bulunsaydin.. senli benli konusmami arkadas oldugumuzu zannettigim donemin aliskanligina verirsen sevinirim. Iyi vakitler Sevgili Esra.. sanırım bize inadindan odani 4 saatte temizlenecek halde birakmissin tabi sadece saniorum.. yine de saol.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Lodos Otel
Lodos Otel

Ayfer ARİF - 28 Ağustos 2015, Cuma 15:35

Bundan sonraki adresimiz

Sıcacık bir karşılamanın ardından tertemiz, çok modern ve şık, büyüleyici bir atmosferi olan bize ayrılan odalarımıza yerleştik. Her şey kusursuzdu. Sanat galerisini andıran bir ortam, güler yüzlü personeli ve zengin kahvaltı menüsüyle Alaçatı'daki bundan sonraki adresimiz. Ayrıca Nermin teyzenin kendi gibi tatlı reçellerinin tadı damağımızda. Şirine teyzem seni şimdiden özledik. Bursa'dan sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Murat Bekiroğlu - 27 Ağustos 2015, Perşembe 16:23

Çok memnun kaldık

Almanya'dan tatile gelirken yolda tanıştığım Bülent Bey Çeşme'ye geleceğimizi duyunca bize kendisinin de balayında kalıp çok memnun olduğu Avcı Han Taş Ev Otel'i tavsiye etti. Biz de çok memnun kaldık. Kendimizi otelde değil de çok sevdiğimiz bir aile dostumuzu ziyaret etmiş gibi hissettik. Avcı Han Taş Ev Otel ailesine ve personeline vermiş oldukları kaliteli hizmetten ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kesinlikle dostlarımıza tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İmerek Otel Alaçatı
İmerek Otel Alaçatı

burcu akca - 27 Ağustos 2015, Perşembe 15:48

Muhteşem bir tatil imkanı

İmerek Otel Alaçatı, gerek konum gerekse çalışanlarıyla muhteşem bir tatil imkanı sunuyor. Aliye teyzenin muhteşem pişileri ve Funda ablanın güler yüzü ile keyifli tatil imkanı, teşekkürler İmerek Otel Alaçatı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antonio
Hotel Antonio

Taha yasin Çakır - 27 Ağustos 2015, Perşembe 13:42

Gelinebilecek bir yer

İşletme sahibi müşterilerinin sorunlarıyla çok yakından ilgileniyor. Çeşme ve plajlara da çok yakın. Gelinebilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İmerek Otel Alaçatı
İmerek Otel Alaçatı

Emine YILDIZ - 27 Ağustos 2015, Perşembe 11:46

Aile sıcaklığı

İmerek Otel Alaçatı, aile sıcaklığı, temizliği, güler yüzü, tatlı dili ve hoş sohbetiyle sadece konaklama imkanı sağlamıyor, güzel bir tatil geçirmeniz için tüm olanakları sağlıyor. Kahvaltı için 3 yıl önce kaybettiğim annemi hatırlatan, anne emeğiyle hazırlanan kahvaltı için Aliye teyzeme sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgül Pansiyon
Özgül Pansiyon

Cansu - 26 Ağustos 2015, Çarsamba 21:10

Otellerle aynı kalitede

Buyurun efenim. :) Otellerle aynı kalitede imkan sunan, fiyat olarak gayet makul olan, bahçesinde keyifle ve lezzetle kahvaltı yapıp (bu arada Nur ve Meral ablayla sohbet edip), yataklarında huzurla içinize sinerek yatabileceğiniz mis bir pansiyon. Reklam gibi oldu lakin çok içten söylüyorum, aklım orada kaldı. Zaman az olduğu için 4 gece kaldık. Hem konumu güzel hem ortamı huzurlu, güvenle konaklayabileceğiniz bir mekan. Meral ablaya, Nur ablaya ve Mustafa abiye teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ediyoruz, canım benim.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Ados Hotel
Ados Hotel

sami yılmaz - 26 Ağustos 2015, Çarsamba 18:25

Odalar iç içe

Çok kötü bir deneyimdi. 1 gece bile kalınmaz. Temizlikten eser yok. Gürültülü. Odalar iç içe. Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koz Eren Otel
Koz Eren Otel

Cansu Yeke - 25 Ağustos 2015, Salı 18:04

Kahvaltı muhteşemdi

Benim için bir otel değil ev gibiydi. Kahvaltı muhteşemdi. Konumu da çok güzeldi. Ama benim için en önemlisi gerçekten samimi bir ortam olmasıydı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Sea
Hotel Sea

nukhet - 25 Ağustos 2015, Salı 15:53

Son derece memnun kaldık

Son derece memnun kaldık, tüm çalışanlar son derece güler yüzlü, yardımsever, tertemiz aile ve çocuk için ideal bir otel, ikinci gidişimizdi, yine gideceğiz. :) Sanem Hanım'a, Nermin Hanım'a herkese çok teşekkürler, sevgiyle kalın. :) Tekrar görüşmek dileğiyle. Nükhet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffet Otel
Saffet Otel

Pinar Pehlivan - 25 Ağustos 2015, Salı 12:14

İlgi ve alaka

İşletmeci Kazım Bey'in ilgi ve alakası otelden çok daha iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Pansiyon
Sahil Pansiyon

Pinar Pehlivan - 25 Ağustos 2015, Salı 11:52

Tertemiz odalar

Tertemiz odalar, huzurlu, samimi ve güvenilir bir ortam, size her an, her konuda yardımcı olmaya hazır Esin Hanım ve kızının nezaketi, fiyatlar da uygun. Gönlünüz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sahil Pansiyon
Sahil Pansiyon

Nur Altınöz - 25 Ağustos 2015, Salı 11:47

Marinaya çok yakın

Marinaya çok yakın, ortam tam bir aile ortamı, huzurlu ve sakin. Pansiyon sahibi Esin Hanım ve kızı çok sıcakkanlı ve her türlü ihtiyacınızı seve seve karşılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Sea
Hotel Sea

Semra Tuvaş - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 15:22

Balığın tadı damağımda

Eşimle tatile çıkarken belirlediğimiz şehirlerde belirli günlerde konaklama yapmayı hedeflemiştik. Bu planı yaparken Çeşme ve Hotel Sea'yi görmemiş ve hesaba katmamıştık. Hotel Sea'de 6 gece kaldık ve çok çok çoooook memnunuz. :) Şimdi bana güler yüz, hoş sohbet, huzurlu bir ortam, aile sıcaklığı, lezzetli ve temiz yemekler, düzenli ve temiz oda, deniz, havuz ve tatil dendiğinde Çeşme Hotel Sea'ye git mutlaka diyorum ve kesinlikle %100 memnun kalacaksın diyorum. Her şey için teşekkür ederiz. O lezzetli balığın tadını ve Besim Bey, Nermin Hanım, Deniz Bey, Sanem Hanım, Atakan Bey ve sevimli kızı ile her gün odamızı çiçek gibi yapan güler yüzlü bayan, sizleri asla unutmayacağım. :) Seneye tekrar görüşmek üzere sevgiyle, esenlikle ve sağlıkla kalın. :) Yavuz & Semra Tuvaş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

Elif - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 14:57

Kapı çalmadan içeri giriyorlar

Böyle otelde daha önce hiç kalmamıştım. Öncelikle temizlik olayı denilen bir şey yok, çarşaflarda lekeler vardı. Tuvaletteki çöp değiştirilmemişti, yerler kum doluydu, odadayken kaç kere pat diye içeri girdiler, özele saygı yok ve otel yetkilileri şikayetleri, hiçbir şeyi kaideye almıyorlar, dalga geçiyorlar. Üstüne, yemekleri de iyi değildi, dışarıdan yemek söylüyoruz! Ama normal personeli çok ilgili ve sıcak kanlı, onlar olmazsa burada bir saniye durulmazdı, özellikle Abdil, Yiğit, Oya ve Mert harikalar, çok iyiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Kemerlihan Otel
Alaçatı Kemerlihan Otel

Damla genc - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 13:06

Odaları çok küçük

Otelde 3 gün ailemle birlikte konakladım. Odaları iyi temizlenmemiş çok küçük yetersiz bir kahvaltı veriyorlar. Ayrıca resepsiyon görevlisi biraz saygısız. Çocuğum olduğu halde küçücük bir oda verdi ve değişmeyeceğini söyledi. Butik otel değil bence motel bile olamaz. Odaları o kadar küçük ki iki kişi aynı anda hareket edemiyor. Kesinlikle yanlış seçim bir daha asla.!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Otel
Mandalin Butik Otel

Suna anaç - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 12:51

Kalınacak otel

Güler yüzlü, şahane insanlığıyla, mükemmel işletimiyle, güzel sevimli butik otel. Çeşme marina da olmazsa olmaz. Mandalin Butik Otel kalınacak otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmalı Konak Otel
Asmalı Konak Otel

Züleyha Emiroğlu - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 12:01

Her şey 10 numara

Bir sonraki (en kısa zamanda:)) Alaçatı ziyaretimizde kesinlikle ama kesinlikle yine tercih edeceğimiz bir yer. Otantik havası bozulmamış, tarihi yaşayabileceğiniz bir yer Asmalı Konak Otel. Temizlik, kahvaltı, bahçe, odalar, ilgi-alaka her şey ama her şey 10 numara, 5 yıldız. :) Başta Bedirhan Bey, Salih Bey ve Sevgi Hanım olmak üzere tüm çalışanlar oldukça sıcak, samimi, güler yüzlü insanlar. Her şey için çok ama çok teşekkürler. Görüşmek üzere, hoşçakalın. Tabii şimdilik. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

gabil mursalov - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 11:24

Her şey çok güzeldi

Her şey çok güzeldi. Doğa güzelliği, temiz hizmet, kaliteli yemekler, personel mükemmelliği. Özellikle de Abdile teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tropicana Galeri Otel
Tropicana Galeri Otel

Burçak ergün - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 10:54

Alaçatı'daki evimiz

Yıllardır çeşmeye gelen biri olarak bu sene ilk defa Alaçatıda kalmaya karar verip Tropicana Galeri Otel'de konakladık. Muhteşem bahçesinde kahvaltımızı yaparak güne başlamak çok güzeldi. Otelin sahibi İbrahim Bey'in muhteşem fotoğrafları ile dekore ettiği odalar çok rahat ve temizdi. Akşam bahçede İbrahim Bey'in güzel muhabbeti ve şarapları ile huzur bulduk. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz. Her şeyi ile eksiksiz bir otel, hatta otel demek yerine Alaçatı'daki eviniz olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaçatı Köstem Otel
Alaçatı Köstem Otel

Mehtap Ayfer PARLAK - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 10:01

Odalar çok zevkli tasarlanmış

Alaçatı'nın tam merkezinde, her yere yakın. Kahvaltısı mükemmel, odalar çok zevkli tasarlanmış, bahçesi çok şirin. Sahibi Güler Hanım çok güler yüzlü ve sevecen. Midemi üşüttüğüm için bahçedeki taze limonlardan nane limon bile yaptı. :) Evimizde gibi hissettik, ayrılmak istemedik hiç.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lucky Angel Butik Otel
Lucky Angel Butik Otel

Gözde Güney - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 09:28

Daimi adresim oldu

Buralarda bulabileceğiniz en iyi adres. Birçok farklı yerde konaklamış biri olarak, bundan sonra daimi geleceğim adres kesinlikle burası. Sabah kahvaltısı, beş çayı ve sürekli hatrınızı soran, isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışan başta Nurşen Hanım, nazik eşi ve tüm çalışanlara çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

engin seval tan - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 09:22

Tam dinlenmelik bir otel

Tam kafa dinlemelik bir otel. Yemekleri ev yemeği lezzetinde odalar da bir kaç eksikliğin dışında güzel bir otel. Çalışan personel güler yüzlü ve sıcak kanlı insanlar. Özellikle Abdil çalışkan, beyefendi ve güler yüzü ilgisi ile bizi çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aladi Butik Otel
Aladi Butik Otel

Elif Fatih - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 06:36

Kendi evimizde gibiydik

İlk kez geldiğimiz Alaçatı'da ve eğer kısmet olursa bir daha gelirsek kalacağımız tek yer Aladi Butik Otel. Kaldığımız 4 gün içerisinde bizi kendi evimizde gibi ağırlayan Zafer abinin yönlendirmesiyle Alaçatı'nın en güzel koylarında denize girip, eşi Türkan Hanım'ın hazırladığı mükemmel sabah kahvaltısı ve akşam 5 çayları ve mükemmel kek ve poğaçalarıyla özellikle ve özellikle temizliğiyle ön plana çıkan Aladi Butik Otel ailesine çok teşekkür ediyoruz. Elif&Fatih AKYÜZ.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

Erhan aras - 23 Ağustos 2015, Pazar 23:48

Plaja herkes giriyor

Otele ait plaja dışardan giriş var 20TL karşılığında. Güven diye bir şey yok. Kimin girip çıktığı belli değil. Yemekler sıkıntı, hizmet sıkıntı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kandıra Butik Otel
Kandıra Butik Otel

Meltem karakaşlar - 23 Ağustos 2015, Pazar 23:00

Çeşme'deki adresemiz

Çeşme Merkez'deki bu şirin otelde şimdiye kadarki en rahat tatilimizi yaptık. 10 aylık bebeğimizle 4 gece kaldık. Otel sahipleri Emel Hanım ve Mehmet Bey misafirleri evlerinde ağırlıyorlarmış gibi ilgileniyorlar. Sabah kahvaltılarında Emel Hanım'ın bahçesinden zeytinler, biberler, domatesler marifetli ellerinden reçeller lezizdi. Otel tertemiz, hizmet on numara. Hem ailelerin hem gençlerin tereddüt etmeden gidebileceği bir otel. Bundan sonraki Çeşme tatillerimizin tek adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

Hakan hepkan - 23 Ağustos 2015, Pazar 13:24

Plajına dışarıdan giriş serbest

Otel plajına dışarıdan giriş serbest, 20 TL karşılığında şezlong yer temini mevcut. Böyle olacağını bilseydik gelmezdik. Oteldekiler kayıtlı insanlar ama dışarıdan insanlar alınınca güven olayı da bitmiş oluyor...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lodos Otel
Lodos Otel

kumral ada mavi tuna - 23 Ağustos 2015, Pazar 12:30

Tam bir aile oteli

Eğer Alaçatı'da da sıcak bir yuva isterseniz uğrayabileceğiniz bir mekan. Tam bir aile oteli. Kahvaltısı harikaydı. Nermin ablanın el yapımı reçelleri, çizme zeytinleri, bahçesinden getirdikleri o muhteşem kavunu çok lezzetliydi. Kendimi evimde gibi hissettim. Bir daha gidersem Alaçatı'ya kesinlikle kalacağım bir evim var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgül Pansiyon
Özgül Pansiyon

Sinem - 23 Ağustos 2015, Pazar 12:25

Konumu çok iyi

Pansiyonun konumu çok iyi, temizliği çok çok iyi. Ama en önemlisi Nur ve Meral Hanımların ilgi ve alakası, güler yüzü (ki yemek konusunda sıkıntılıyımdır), her misafirini ayrı ayrı memnun etmeye çalışması pansiyonda kaldığınız süre boyunca tebessüm halinde gezmenize sebep oluyor. Fiyatları makul olup da herhangi bir kalitesizlik söz konusu bile değil. Nur Hanım'ın meşhur o ev yapımı reçelleri ve menemeni harikaydı. Tekrar tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İonic Otel
İonic Otel

Sebahat tezcan - 23 Ağustos 2015, Pazar 11:56

Temizlik ve ikramlar mükemmel

Gördüğüm en iyi aile oteli. Sürekli güler yüzlü insanları görmek ve güzel Ege kahvaltısıyla harika iki gün geçirdik. Temizlik ve ikramlar mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marissa Boutique Hotel
Marissa Boutique Hotel

İREM BİLAL - 22 Ağustos 2015, Cumartesi 20:30

Odalar çok temiz

Tamamen internetteki yorumlar ve resimlere bakarak tercih ettiğimiz Marissa Boutique Hotel'de konakladığımız için çok memnunuz. Sahipleri Serdar ve Özge bize her konuda yardımcı oldular, güler yüzlerini ve hoş sohbetlerini hiç eksik etmediler. Daha yeni restore edilmiş olup, taş evlere merakı olanların mutlaka konaklaması gereken çok orijinal bir yer. Odalar çok temiz. Kahvaltı saati olmaması çok iyi. Dilediğiniz an o muhteşem zengin kahvaltınızı yapabilirsiniz. Marissa Boutique Hotel çok merkezi bir konumda. Yürüyerek çarsıya inebiliyorsunuz. Arabayla 5-10 dakikada dilediğiniz yere yüzmeye gidebiliyorsunuz. Çeşme'ye bir daha gelirsek tercihimiz kesinlikle yine Marissa Boutique Hotel olacak. Unutmadan, yardımcılarına da güler yüzü için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kandıra Butik Otel
Kandıra Butik Otel

Meltem karakaşlar - 22 Ağustos 2015, Cumartesi 13:43

Hizmet tek kelimeyle on numara

Tatillerimizin adresi olan Çeşme'de ilk defa bu kadar rahat ettik. 11 aylık bebeğimizle 4 gece kaldık. Temizlik, hizmet tek kelimeyle on numara. Otel sahipleri Emel Hanım ve oğlu Mehmet Bey evlerinde misafir ağırlıyorlarmış gibiydiler. Kahvaltıdaki reçeller Emel Hanım'ın leziz ellerinden, domates, biber ve zeytinler bahçelerinden. Hem ailelerin, hem gençlerin tercih edebileceği mükemmel tesis. Şiddetle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erythros Butik Otel
Erythros Butik Otel

Berin Döker - 22 Ağustos 2015, Cumartesi 12:46

Tavsiye ediyorum

Mükemmel bir butik otel. Tavsiye ediyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erythros Butik Otel
Erythros Butik Otel

Sinem Kumsuz - 21 Ağustos 2015, Cuma 22:12

Denize sıfır konumda

Eşsiz doğa manzarasında harika bir yer. Odaları tertemiz, çalışanları güler yüzlü, denize sıfır konumda oluşuyla bunca güzelliği taçlandırmış. Restoranında mutlaka bir şeyler yemelisiniz. Sunum ve lezzet enfes.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcı Han Taş Ev Otel
Avcı Han Taş Ev Otel

Senar Alkin sahin - 21 Ağustos 2015, Cuma 20:47

Çok memnun kaldık

Çok memnun kaldık. Alaçatı'daki adresimiz belli oldu. Kahvaltısı için dahi gelinecek bu şirin butik otelde her şey mükemmel. Bu arada beş cayanda Tuğçe tatlıları da yemeden dönmeyiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Reçel Butik Otel
Reçel Butik Otel

Ayşel Cangöz - 21 Ağustos 2015, Cuma 13:26

Kahvaltısı çok güzel

Muhteşem bir tatil için Reçel Butik Otel'e çok teşekkür ederiz. Kar gibi çarşaflara yatmaya kıyamadık, o kadar temiz bir otel. Kahvaltısı çok güzel, her gün ayrı bir sürpriz sizi bekliyor. Yeri bakımından tam çarşının içinde, tam merkezde. Herkese tavsiye ederim. İyi ki Reçel Butik Otel'de kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

Ozan arif - 21 Ağustos 2015, Cuma 13:13

Yemekler çeşitsiz

Alkoçlar'daki hizmeti bulamadık. Acil bir şekilde personel değişimi şart. Su istiyorsun, ‘ben şefim', kola istiyorsun, ‘ben şefim veremem'. O yüzden ben o otelin sahibi olsam personeli komple değiştiririm çünkü otelin konumu, kendisi, mükemmel. Ben zaten onun için gittim. Tek sıkıntısı personel ve hizmet. Bunları aşarlarsa çok mükemmel bir otel fakat personelde herkes şef. :) Hizmet etmiyorlar. Denize bile giren personelleri var. Neyse, konum ve deniz mükemmel, temizlik, personel, hizmet sıfır, yemekler çeşitsiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffet Otel
Saffet Otel

Tayfun Bahadır - 21 Ağustos 2015, Cuma 00:19

Sessiz ve huzurlu

Şehir merkezinde olmasına rağmen sessiz ve huzurlu bir ortamı var. 3 yıldır Çeşme'de değişmeyen adresimiz. Aile ortamında huzurlu bir ortam için tavsiye ederim. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffet Otel
Saffet Otel

Ozlem - 20 Ağustos 2015, Perşembe 21:57

Denize yakın ve merkezde

Evet, güzel bir manzarası var, denize yakın ve merkezde bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Love You Too Alaçatı
Love You Too Alaçatı

Aytül Öznalçın - 20 Ağustos 2015, Perşembe 17:50

Plaj havlusu yok

13.08.2015/20.08.2015 tarihleri arasında Love You Too Alaçatı'da kaldık. Plaj havlusu yok, 1 haftada odamız 1 defa temizlendi, o da kavga ettik, sonunda ancak o şekilde yalandan temizlediler. Yastık kılıfı istedik, yok dediler, ayran yok, soda yok, neskafe yok. Tabak, çatal, kaşık hastalık kapacak kadar temiz değil. Yemek çeşitleri çok az ve lezzetsiz. 3 gün boyunca aynı zeytinyağlı ıspanak, bamya öğlen ve akşam olmak üzere önümüze geldi. Sabah haşlanan yumurtalar öğlene ve akşama mayonezlenip ortaya kondu. 1 hafta içinde otele 3 defa 112 geldi gıda zehirlenmesi sebebiyle. Biz de son 2 gün aynı şikayetten odadan çıkamadık. Artık otel müşterileri birbirlerine ilaç vermeye başladı. Diğer otellerde yer olmadığı için mecburen kaldık, dönüş biletlerimiz alınmıştı. Pansiyonda kalsak çok çok daha iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lodos Otel
Lodos Otel

Reşit Yazıcı - 20 Ağustos 2015, Perşembe 16:10

Sabah kahvaltıları kusursuzdu

Uygun fiyatlı bir otel için muazzam bir kalite ve hizmet anlayışı var. Yusuf Bey ve ailesi o kadar içten, o kadar cana yakın ki, hiç yabancılık hissettirmediler. Özellikle sabah kahvaltıları kusursuzdu. Ev yapımı reçelleri ve bahçe domatesleri ile hazırlanan menemen güne güzel başlama sebebiydi. Tam bir aile oteli ve kesinlikle tekrar ziyaret edeceğim tek otel. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Çeşme

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 342 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Koz Marigold Apart'a hoşgeldiniz..

Yılların birikim ve tecrübesi ile hizmete sunduğumuz otelimizde, sizlere kimi zaman huzurlu kimi zaman deli dolu bir tatil hazırlıyoruz. Deneyimli personellerimiz ile hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz otelimizde en güzel günleri geçireceğinizi umuyoruz.

Sitemizde sizler için Çeşme rotası hazırladık, siz rotanızı Çeşme'ye çevirin, çünkü cennet Çeşme'nin ılık rüzgarına kendinizi bıraktığınızda tarihin size eşlik edecegi bir yolculuğa çıkarsınız.kimi zaman Ilıca'nın kumunda, kimi zaman Dalyan Koyu'nda, kimi zaman birkaç dakikalık mesafede şehrin sokakalarında kalabalıgın arasında bulacaksınız kendinizi adım attığınız her yerde tarihten izler bulacaksınız..

Otelimiz şehrin merkezinde olması ile tatilcilere büyük koyalıklar saglamaktadır. Denize 300 m mesafede olan telimiz aynı mesafede şehrin merkezine yakındır. Alışveriş yapabilir, doya doya gezebilirsiniz. Ayrıca Çeşme Merkez'de bulunan tek plaj olan Tekke Plajı'na 600 m mesafededir. Ayrıca diğer plaj ve turistik yerlere tek dolmuş ile ulaşabilceğiniz mesafededir.

Tek bir çatı altında toplanan Koz Otelleri'nin diğer 3 üyesini inceleyebilir ve dilediğiniz konsepti seçerek keyifli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Koz Neşe Otel Çeşme
Koz Eren Otel
Koz Eliba Otel

Keyifli tatiller dileriz.

Kredi kartına 6 ay vade yapılmaktadır.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Yok
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Restaurant
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Emanet Kasa
 • Havaalanı Servisi
 • Internet
 • Jeneratör
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Çay Kahve Makinesi
 • Klima
 • Mini Bar
 • Televizyon
 • Uydu Yayını
Aktiviteler
 • Açık Havuz
 • Tenis

Tesis için 33 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Her şeyiyle mükemmel bir tatil durağı
Her şeyiyle mükemmel bir tatil durağı

Oda temizliğinden kahvaltısına; güler yüzlü personelinden merkezi konumuna; uygun fiyatından rahatlığına, kısacası her şeyiyle mükemmel bir tatil durağı. Hele o kahvaltının çeşitliliği ve lezzeti unutulacak gibi değil. Tatil için Çeşme'yi seçenler konaklamak için kesinlikle Koz Marigold Apart'ı seçsinler. Memnun kalmamak im-kan-sız.

çağrı güzel - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 19:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hizmetleri şahaneydi
Hizmetleri şahaneydi

Envaı çeşit menüsüyle kahvaltısı başta olmak üzere tüm servis hizmetleri şahaneydi. Emre Bey, Cengiz Bey, Salih ve isimlerini zikredemediğim diğer çalışanlar birbirinden tatlı ve şeker insanlar. Sıcacık bir ortam. Tatilinizin rahatlığına güler yüzleriyle rahatlık katıyorlar. Bir dahaki sefere buluşmak dileğiyle...

Zeynep Erdem - 23 Temmuz 2015, Perşembe 00:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir yer
Harika bir yer

Üç senedir muhakkak gelip bir haftamızı geçirdiğimiz bu otel, içten davranan, güler yüzlü çalışanları ile kahvaltıların çeşitliliği ile temizliği ile harika bir yer. Çeşme'yi bilmeyenler Emre Bey'in verdiği bilgilerle keşfedebilirler. Kesinlikle tavsiye ederim.

AYSEGUL_76@HOTMAIL.COM TOK - 22 Temmuz 2015, Çarsamba 19:01

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 O şahane kahvaltı
O şahane kahvaltı

O şahane kahvaltı, her gün önümüze gelen omlet, börek, krep, menemenin lezzeti, Emre'nin ilgisi, Cemile Hanım, Cengiz Bey ve tüm çalışanların samimiyeti, güler yüzü. İnsan nasıl mutlu olmaz? Konum olarak da şahane, Çeşme Merkez çarşıya ve marinaya yürüme mesafesi. Çok teşekkür ederiz her şey için, seneye görüşmek üzere…

esra güner - 21 Temmuz 2015, Salı 13:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Oda temizliği fevkalade
Oda temizliği fevkalade

Çok güzel, sevecen, huzur dolu bir yer. Cengiz Bey'in güler yüzlülüğü, Cemile Hanım'ın omleti, Şerife Hanım'ın orta menüsü, Salih'in ikramı ve şakalaşmaları çok güzel. Oda temizliği fevkalade. Hayatımın en iyi tatilini geçirdim diyebilirim.

İsmet - 9 Temmuz 2015, Perşembe 13:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimi güler yüz
Samimi güler yüz

Bir yeri insanları güzelleştirir dedikleri bu olsa gerek. Yapmacıksız, samimi güler yüz. Cengiz Bey, Emre Bey, Şerife ve Cemile Hanım sayelerinde tatilin en huzurlu yanı otelimizdi. Kahvaltıları mükemmeldi ve her zaman tüm ekip gülümsüyordu. Teşekkür ederiz, yine görüşmek dileğiyle... Kadir ve Fatma.

Fatma çat - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 02:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Tatilden öte bir şey yaşadık
Tatilden öte bir şey yaşadık

29.06.2015'de başlayan tatilimizi daha da güzelleştiren Emre Bey, Cengiz Bey, mükemmel kahvaltısı ile Cemile Hanım ve diğer ev sahiplerine çok teşekkürler. Ev sahibi diyorum çünkü otel sahibi gibi değil, sıcakkanlılıkları ve misafirperverlikleri ile tatilden öte bir şey yaşadık. Tekrar teşekkürler.

Bingöl Pişkinoğlu - 7 Temmuz 2015, Salı 11:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İçten bir yer
İçten bir yer

Çeşme'de rahat, güler yüzlü ve içten bir yer arıyorsanız mutlaka uğrayın derim. Çarşıya ve garaja yürüme mesafesinde. Geldiğinizde herkesi yıllardır tanıyor hissine kapılabilirsiniz. Bütün tatlı insanlar bir yerde toplanmış. Teşekkürler her şey için, inşallah tekrar görüşürüz. Bu arada omlet bir harika.

Günsu gündüz - 7 Haziran 2015, Pazar 13:29

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Fiyatı gayet uygun
Fiyatı gayet uygun

Çalışan herkesin güler yüzlülüğü ve samimiyeti çok güzeldi. Çeşme Merkez'e 200 metre uzaklıkta, sessiz, sakin ve geniş odasıyla çok rahat ettik. Fiyatı gayet uygun, kahvaltısı da bir o kadar lezzetli. :)

Berceste Babaeker - 24 Mayıs 2015, Pazar 19:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kafa dinledik
Kafa dinledik

Ankara'ya evimize dönmemize 1 gün kalmıştı. ‘Koz Marigold Apart'dan gün içinde iki kez evimiz derken buldum kendimi. (Birinde yakalandım Emre'ye:)) Şerife ve Cemile abla ellerinize sağlık tekrar. Seni unutur muyum Emre, şimdi sıra sende; Çeşme'nin en güzel yerlerini sayende fethettik. İçimize sine sine bir tatil yaptık, biz hem kafa dinledik, hem de çok eğlendik. En kısa sürede görüşmek üzere. Selamlar Ankara'dan denizi, kumu güzel Çeşme'ye... Selamlar evimiz Koz Marigold Apart'a…

Aysun Saltabas - 1 Mayıs 2015, Cuma 17:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Küçük, şirin bir ev
Küçük, şirin bir ev

Küçük, şirin bir ev, bir ev olması için ne gerekli ise yapılmış, ben tatilimi evimde geçirdim, bir insan evinden daha rahat nerede olabilir ki? Her şey için teşekkürler.

Adnan Örengil - 27 Nisan 2015, Pazartesi 16:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Samimi ve güzel
Samimi ve güzel

Merhaba Emre, Saat 23:35 ve biz sizden bahsediyoruz. :D Arzum'un da aşağıda söylediği gibi çok güzel 3 gün geçirdik, hatta arkadaşlarımıza telefonunuzu verdik. Samimiyetin olduğu yerde her zaman insan kendini evinde gibi hissediyor. Cengiz'e ve sana teşekkürler. Biz de İstanbul'a bekleriz. İyi akşamlar, Sema.

Sema Hoşses - 11 Nisan 2015, Cumartesi 15:55

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güzel bir raslantı
Güzel bir raslantı

Merhaba Emre ve Cengiz, 23.06-26.06 tarihleri arasında kafamızda binlerce soru işareti dolu olarak geldiğimiz, (önceden böyle butik otelde tatil yapmadığımızdan) otelinizde o kadar güzel ve sıcak karşılandık ki, bütün tedirginliğimiz geçti ve sayenizde 3 gün boyunca çok güzel bir tatil geçirdik. Emrecim, bize Çeşme'de gezdirerek yaptığın rehberlik için, Cengiz sana da bize her akşamüstü demlediğin çaylar için çok teşekkürler. :) O güzelim kahvaltılarınızı, pilav ve dolmanızı hiç unutmayacağım. Artık Çeşme'de bizi bekleyen bir evimiz ve dostlarımız olduğunu biliyoruz. Hoşça kalın.

Arzum - 11 Nisan 2015, Cumartesi 15:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Enerji deposu kahvaltı
Enerji deposu kahvaltı

Yemek yemek hakkında ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı demiş şair. Koz Marigold Apart'da sabahın erken saatlerinde bahçede kizirmiş ekmek kokusu. Birbirinden güler yüzlü personeli, şirin ve temiz bahçesinde tatiliniz için en güzel başlangıcı yaptırıyor size. Sıcacık günaydınları, lezzetli ve enerji deposu kahvaltısı ile bir sabahtan bekleyebileceğinizden fazlası. Bizim Çeşme'de vazgeçilmezimiz oldunuz.. Sabırsızlıkla Çeşme günlerinin başlamasını bekliyoruz. :)) Herkese teşekkürler.

Feride Fulden ŞEN - 9 Nisan 2015, Perşembe 15:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İsraf yok, lezzet çok
İsraf yok, lezzet çok

Koz Marigold Apart kendinizi evinizde duygusu yaşattıran, lüks olmayan fakat şirinliği ile çok cezbedici bir otel. Fiyat, kalite dengesi acısından bu güne kadar kaldığımız bir çok otelden daha yüksek puanda. Özellikle kahvaltılar, harika... Açık büfe olmaması ve günlük değişen kahvaltının masanıza getirilmesi çok hoş. Az ve öz derler ya... İsraf yok, lezzet çok. Sahibi Emre Bey'in entelektüel, zevkli ve kaliteli yaklaşımı her şeye yansımış. Otel odalarında çok lüks aramayın, arayıp da bulamadığınıza üzülecekseniz, yanlış mantık ile kalma yeri arıyorsunuz. :) Lüks butik otellere tam pansiyon takılıp hep aynı plajda güneşlenip aynı restoranda yemek yemek istemeyenler için tercih edilebilecek yerlerinden biri Koz Marigold Apart. Dahası Emre Bey tam bir gurme. Güzele ve ucuza yemek yenecek yerleri, en iyi plajları çok iyi biliyor ve yönlendiriyor. Bu 2 hoşluk için Emre Bey'e ayrıca teşekkürler.

Tuba Yorgancı - 6 Nisan 2015, Pazartesi 13:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kahvaltı
Kahvaltı

Otel odaları çok geniş ve personel konuşkan ve yardımsever. Bunların hepsi görmeye alıştığımız küçük otel özellikleri ancak kahvaltıyı hiç unutmayacağım. Cemile abla ve Şerife ablanın hazırladıkları ve içine neşelerini kattıkları, yok yok kahvaltısının tadı hala damağımda. Otelin otoparkı yok ama park sıkıntısı da yok. Önü çok geniş ve sadece park etmek için bile o bölgeye gelinebilir. :) Sakız Adası feribotuna ve marinaya çok yakın. Sakız Adası dönüşünde 2 gece daha kaldık. Her şey için teşekkürler.

Aytaç Sezgün - 7 Mart 2015, Cumartesi 22:34

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Muhteşem bir sıcaklık
Muhteşem bir sıcaklık

Mekan otel, apart ya da pansiyon gibi değil, sanki aileden birini ziyarete gitmiş gibi, herkes çok cana yakın, sanki aylardır bizim gelmemizi bekliyorlarmış gibiydi. Herkes sürekli güler yüzlü ve yardımcı olmak için çaba sarf ediyor, bildiğin Anadolu misafirperverliği var. :) Birinci sınıf tatil köylerinde ya da beş yıldızlı otellerde bile, oğluma özel çorba ya da krep yapan olmamıştı, neyi sever dediysek bizim için uğraşıp yaptılar. Bundan sonra bayramlarda annemlere değil Koz Marigold Apart'a gideriz. :)

Serkan Baybuga - 16 Eylül 2014, Salı 09:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzurlu bir ev
Huzurlu bir ev

“'Gülen insanların olduğu çok huzurlu bir ev. :) Çünkü kendimizi evimizde gibi hissettik. İşletme sahibi Emre Bey başta olmak üzere tüm çalışanlar gülüyor ve çok yardımcılar. Sabah kahvaltıları ise mükemmel. Kahvaltılar havuz başında sanki kocaman bir aile olarak yapılıyor ve çalışanların enerjisi tamamen size geçiyor ve gününüz güzel başlıyor. Konum olarak Çeşme Marina'ya 4-5 dakika mesafede, akşam gezmeleri için süper. Her yere yakın ve keyifli bir yer. Şiddetle tavsiye ederiz. Kendinizi evinizden bile rahat hissedebilirsiniz.”' Küçük tefek şeyler vardı tabii ama diğer taraflar iyi olunca çok rahatsızlık vermedi açıkçası. Mesela duş başlıkları değişebilir.

Ayşe Kınacı - 5 Eylül 2014, Cuma 02:44

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Eviniz gibi
Eviniz gibi

Çeşme'de tatil yapacaksanız kesinlikle Koz Marigold Apart'ı tercih etmelisiniz. Her türlü yardımı sağlayarak sizi muhteşem bir şekilde ağırlıyorlar. Hem merkeze yakınlığı ile hem çalışanların güler yüzü ile hem de otelin temizliği ile tereddüt etmeden gideceğiniz bir yer. Fiyat konusunda da gayet uygun. Ve kahvaltısının tadı tatiliniz bitse de damağınızda kalıyor.

Nilayda Çermik - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 23:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Sadece kahvaltısı için bile gidilir. Çalışanları çok samimi insanlar. Merkeze yakın bir konumda olmasına rağmen fiyatı uygundur. Öğrenciler için tercih edilebilir bir mekan. Temiz, rahat ve huzurlu bir ortam.

senem büyüktanır - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 22:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika
Harika

Çeşme'de bundan sonra ner3de kalacağım diye bir düşünceyi aklıma dahi getirmeyeceğim. Çalışanları süper, sıcakkanlı insanlar ve kahvaltıları anne kahvaltısını aratmıyor. Ayrıca konumu itibariyle de son derece avantajlı, Çeşme Merkez'de olduğundan her yere ulaşım kolay.

Yalın Demir - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 14:30

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İzmir'deki en cazip
İzmir'deki en cazip

Sıcakkanlı bir aile havası veren, çok temiz odalara sahip olan, şirin havuzu ve güler yüzlü çalışanlarıyla ayrıca sizlerle dost olan otel sahibiyle tam bir aile. Tam bir hizmet. İzmir'in en iyi kahvaltılarından birini sunuyor. Her 2 günde bir havlular değişiyor ve ayrıca en cazip oteldir Çeşme'deki. Şiddetle tavsiyemdir.

aslan burak - 6 Ağustos 2014, Çarsamba 13:36

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sessiz ve huzurlu bir ortam
Sessiz ve huzurlu bir ortam

Sessiz ve huzurlu bir ortam. Her gün kahvaltıda değişiklik yapılması güzel. Samimi ve güler yüzlü çalışanları var. Merkeze yürüyerek gidip, gelme mesafesinde olması avantajlı.

Şinasi TAŞDAN - 1 Ağustos 2014, Cuma 09:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kahvaltı mükemmel, ağırlama fevkalade
Kahvaltı mükemmel, ağırlama fevkalade

Bence bölgenin nezih ve huzurlu oteli. Kahvaltı mükemmel, ağırlama fevkalade. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ender Salih Önder - 24 Temmuz 2014, Perşembe 02:12

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sıcak, samimi
Sıcak, samimi

Çeşme'de bir evimiz var artık denilesi bir yer. Sıcak, samimi, güler yüzlü personel ve muhteşem anne kahvaltısı. Odanıza girdiğiniz an evinize girmiş gibi oluyorsunuz, bir daha olsa bir daha giderim. Teşekkürler.

tuba nur - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 20:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Hep gitmek isteyeceksiniz
Hep gitmek isteyeceksiniz

Evinizde gibi hissettiren, güler yüzlü ve sıcak insanlar. Çok temiz, çok merkezi. Bahçesinde yapılan kahvaltı hem çok lezzetli, hem de keyifli. Artık Çeşme'ye gittiğimizde kalacağımız yer Koz Marigold Apart olacak.

Ayşegül Adalısoy - 15 Temmuz 2014, Salı 16:28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel bir yer
Mükemmel bir yer

Mükemmel bir yer, ev ortamı, güler yüz, samimiyet burada. İlk gelişim ama süper.

Gökay Yılmaz - 13 Temmuz 2014, Pazar 11:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evinizi aratmayacak bir mekan
Evinizi aratmayacak bir mekan

Evinizi aratmayacak bir mekan. İnanılmaz güler yüzlü personeli ve harika kahvaltısı var. Fiyat konusunda Çesme'nin en uygun fiyatlı mekanı.

Okan kaya - 2 Temmuz 2014, Çarsamba 11:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 İnanılmaz bir keyif
İnanılmaz bir keyif

İnanılmaz bir keyif, evinizin başka bir bölümünden tatile devam ediyor gibisiniz. En unutulmaz yanı da keyifle yapılan kahvaltılar, her gece kahvaltı beklentisiyle uyuyorsunuz

atk atk - 27 Haziran 2014, Cuma 02:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Temizlik konusunda çok iyiler
Temizlik konusunda çok iyiler

Geçtiğimiz Ağustos ayında bu otelde konakladım. Havuz manzaralı büyük bir odamız vardı. Havlularımız ve tüm örtülerimiz 2 günde bir değiştiriliyordu. Temizlik şu ana kadar gördüklerim arasında en iyisiydi ki yurt dışı da dahil olmak üzere birçok otelde konakladım. Duşta bir sıkıntı vardı ancak biz belirttiğimiz zaman hemen problemi çözdüler. Temizlik otel genelinde de gayet iyi durumdaydı. 4 çocuğum da oteli çok sevdi, bir daha gitmek için zaman kolluyoruz adeta. Tabi yüzme havuzunun sessiz olması ve bize özel gibi kullanılması onları cezbetti. :) Önümüzdeki yıllarda tekrar gitme planları yapmaya başladık bile.

Ceylan Papatya - 23 Kasım 2011, Çarsamba 18:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Şehir merkezine çok yakın
Şehir merkezine çok yakın

Bu otelde konakladım, çok sade ve sessiz olmasına rağmen çok memnun oldum. Konaklama ücretlerinin hizmet ile kıyaslandığında uygun olduğunu söyleyebilirim. Şehir merkezine yakın olması da gece eğlencelere gitmek için oldukça işimize yaradı. Herkese tavsiye ederim.

Güliz Mis - 18 Ekim 2013, Cuma 17:25

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Oteli her açıdan beğendik
Oteli her açıdan beğendik

Bu otelde bu yıl ikinci konaklamamızı gerçekleştirdik. Dairelerin dekorasyonu tamamen tatilcilerin rahat etmesi için düzenlenmiş. Hem yöneticileri hem de çalışanlar oldukça canayakın. Bu otelde konaklarken problem diye bir şey yok. Otelde küçük bir havuz var, akşama kadar açık, aynı zamanda kalabalık ve gürültülü olmaması da gayet güzel. Otelde ağırlıklı olarak Türkler ve İngilizler konaklıyor. Sanıyorum toplamda 12 odası var. Marketlere 5-6 dakikalık yürüme mesafesinde. Şehir merkezine de yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Konaklama ücretinin yerinde olduğunu söyleyebilirim.

Berna Palma - 29 Temmuz 2011, Cuma 16:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Muhteşem bir tatil geçirdik
Muhteşem bir tatil geçirdik

4 gün Marigold Suit & Apart Hotel'de kaldık, çok çok güzeldi. Odalar tertemiz, personel güler yüzlü ve sıcak, servis ve kahvaltı harika. Güzel bir tatil geçirdik. Tüm personele teşekkür ediyorum. Temmuz'da görüşmek dileğiyle.

ege deniz - 23 Haziran 2013, Pazar 14:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Alaçatı Lucky Angel Hotel'in zarif bir şekilde dekore edilmiş odalarında özel banyo bulunmaktadır. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

  Otelde her sabah kahvaltı servis edilmektedir. Kahvaltının tadını bahçede ya da odanızın konforunda çıkarabilirsiniz. Tesis bünyesinde ortak bir mutfak da mevcuttur.

  Ilıca Plajı, otele 3 km mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 85 km uzaklıktadır.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Internet
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Çay Kahve Makinesi
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Açık Havuz

  Tesis için 8 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Daimi adresim oldu
  Daimi adresim oldu

  Buralarda bulabileceğiniz en iyi adres. Birçok farklı yerde konaklamış biri olarak, bundan sonra daimi geleceğim adres kesinlikle burası. Sabah kahvaltısı, beş çayı ve sürekli hatrınızı soran, isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışan başta Nurşen Hanım, nazik eşi ve tüm çalışanlara çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

  Gözde Güney - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 09:28

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kendimizi evimizde gibi hissettik
  Kendimizi evimizde gibi hissettik

  Öncelikle otelin sahibi Nursen Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Odalarından tutun havuzun berrak temizliğine kadar her şey çok güzeldi. Siz de sorunsuz ve keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle tercihiniz Lucky Angel Butik Otel olmalı.

  Emre candan - 23 Temmuz 2015, Perşembe 23:38

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Merkeze çok yakın
  Merkeze çok yakın

  Alaçatı merkeze çok yakın, dingin bir yer. Odalar çok temiz, her şey mis, ferah odaları şirin balkonlular. İşletmeci ve çalışanlar güler yüzlü ve İçten, kahvaltısında yok yok. Öneriyorum, mutlaka kalın.

  Çetin yldl - 3 Mayıs 2015, Pazar 16:32

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Hizmetiniz muhteşem
  Hizmetiniz muhteşem

  Kapıda sizi karşılayan güler yüzlü Nurşen Hanım ve ekibi muhteşemler. Odalar süper ötesi temiz ve hijyenik. Sabah kahvaltısı şahane, ötesi yok yok. Evinizdeymiş gibi hissettiriyorlar, hiç gitmek istemiyorsunuz. Bir daha ne zaman geliriz düşünmeye başladık bile. :)) Nurşen Hanım ve Aynur Hanım'a teşekkürler, hizmetiniz muhteşem. Sevgiler.

  Meryem belge - 3 Mayıs 2015, Pazar 11:29

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mükemmel ötesi
  Mükemmel ötesi

  Tartışmasız en güzel otel...

  Çiçek Göksu - 9 Nisan 2015, Perşembe 09:14

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mükemmeldi
  Mükemmeldi

  Alaçatı'da merkeze çok yakın. Kahvaltısı ve güler yüzlü insanlarıyla çok hoş bir ortam. Doğal ve ev yapımı reçelleri, kahvaltıdaki görsellik mükemmeldi. Evimizde gibiydik.

  BENGÜL YILDIRIM - 9 Nisan 2015, Perşembe 09:07

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Huzur ve keyfin yeni adresi :)
  Huzur ve keyfin yeni adresi :)

  Çok güzel bir otel, rahat edebileceğiniz şirin, huzurlu, sakin, dinlendirici ve güler yüzlü insanlar. Kahvaltısı şahane. :) Tavsiye ediyorum. :) 5 çayındaki ikramları taze ve lezzetli, her gün farklı tatlar sunuyorlar.

  salih mert çetin - 9 Nisan 2015, Perşembe 09:05

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Huzur, keyif
  Huzur, keyif

  Merkeze yakın, güler yüzlü insanlar, tartışmasız Alaçatı'ya gidildiğinde vazgeçilemeyecek bir otel. Kahvaltıda yöresel lezzetler, el emeğiyle yapılmış organik reçeller, kısacası kusursuz bir tatildi.

  samet sunay - 9 Nisan 2015, Perşembe 09:03

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Çeşme'nin en gözde tatil beldelerinden biri olan ALAÇATI'nın merkezinde yer alan ALANUR OTEL , 150 yıllık taş mimarisi ile dikkat çeken , Alaçatı kadar güzel, Alaçatı kadar huzurlu ve ismini aldığı Alaçatı kadar çok renkli, 13 odalı bir butik oteldir.

   Mübadele zamanında Rumların yerine Selanik'ten gelip yerleşen bir ailenin ferdi olan Nur Hanım'ın işlettiği otelimiz, baştan aşağı restore edilerek, 2015 yılının Haziran ayında kapılarını konuklarına açmıştır.

   Ege kültürünü yansıtan samimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile kendinizi hem evinizdeki rahatlıkta hissetmenizi, hem de tarihin ve geleneksel dokunun birleştiği Alaçatı'nın eşsiz tatil olanaklarından faydalanmanızı sağlamaktayız.

   Otelimizde her biri özenle seçilmiş mobilya ve aksesuarları ile dizayn edilmiş; 6 standart, 1 çatı odası, 4 deluxe, 1 junior suit ve 1 king suit oda bulunmaktadır.

   Her odamızda klima, saç kurutma makinesi, banyo - tuvalet, telefon, LCD tv, kişisel bakım ürünleri, emanet kasası, 24 sıcak su, ücretsiz wireless internet ağı bulunmaktadır.

   Kayısı ve erik ağaçlarının gölgesinde, yasemin çiçeği kokulu avlumuzda; özel ev yapımı reçellerimiz, zeytin çeşitlerimiz, petek balımız, katkısız zeytinyağımız, ev yapımı unlu mamüllerimiz ve köy tereyağımızın damağınızda bırakacağı doğal lezzet deneyimini yaşamanız için sizleri, otelimizde konuk olmaya davet ediyoruz.

   Otelimiz, tarihi dokusu ve her biri ayrı çiçek ve renklerle bezenmiş olan ünlü restaurant-bar ve mağazaların bulunduğu Alaçatı çarşısına yürüyüş mesafesindedir. Dünyaca ünlü sörf merkezine sahip Alaçatı denizine uzaklığımız yaklaşık 3km'dir. Çeşme ilçesine 10 km., İzmir şehir merkezine 70 km., İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ise yaklaşık 90 km. mesafemiz olup, siz değerli konuklarımız için özel olarak ücretli ulaşım imkanı sağlamaktayız. Çeşme'nin en ünlü eğlence mekanlarının bulunduğu ünlü Aya Yorgi Koyu'na olan mesafemiz ise yaklaşık 10 km. olup, yine siz değerli konuklarımız talepleri doğrultusunda ücretli transfer hizmeti sağlamaktayız.

   20 yıllık turizm geçmişi işe camiada iyi tanınan başarılı turizmci Nur Hanım'ın hizmete açtığı Alanur Otel, güler yüzlü, samimi ve kaliteli hizmeti kendisine prensip edinmiştir. “'Önceliğimiz; konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmeleridir.”' anlayışı ile yola devam eden Nur Hanım, konuklarının memnuniyeti için sıcak kanlı ekibi ile birlikte tüm misafirperverliğini sunmaktadır.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkYok
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Emanet Kasa
   • Internet
   Oda Özellikleri
   • Banyo
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Oda Temizlik
   • Telefon
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını

   Tesis için 11 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Alaçatı'daki ilk adres
   Alaçatı'daki ilk adres

   Tatil için bu yaz Alaçatı'yı seçtik. Hiç bilmediğimiz ve daha önce hiç gitmediğimiz bir yer Alaçatı, internette ve televizyonda gördüklerimizle biliyorduk sadece. İnce eleyip sık dokumak derler ya, ben de otel seçimimi aynen öyle yaptım. Çok araştırdım, çok okudum ve sonunda Alaçatı Alanur Otel'de karar kıldım, daha 1 aylık otel olduğunu bilmeden. Seçimimin doğru veya yanlış olduğunu ilerleyen satırlarda siz karar verin. Girişte inanılmaz samimi gülen bir yüz -Alanur Otel'in sahibi Nur Hanım'a ait- ve ikram olarak iki ev yapımı limonata. İki hafta kalacağımız için ve rahatlığımız için bize standart odaların en büyüğünü ayırmışlar - Mercan. Odaya girer girmez yüzümde bir gülümseme oluştu - dekor çok ince düşünülmüş her şey çok samimi ve şık. 2 hafta boyunca muazzam bir kahvaltıyla karşılaştık, çok çeşit, tazelik ve lezzet bir arada. Nur Hanım'ın annesi her şeyi kendi yapıyor ve her gün farklı bir şey çıkartıyor ortaya. Her sabah uyanamayan ben kahvaltıyı dört gözle bekler oldum. Ha bir de 5-7 arası çay ve pasta/kek ikramları var. Yine Nur Hanım'ın annesi yapıyor ve yine çeşit çeşit. İlerleyen günlerde Nur Hanım'ın eşi Volkan Bey, kardeşleri ve Sezer ile de tanıştık. Her biri çok tatlı ve çok samimi. Gece oturup saatlerce sohbet ettiğimiz günler oldu, tam bir aile ortamı. Bir gece bizi deluxe odalarında misafir ettiler - kuvars adlı - inanılmaz bir oda. İki odadan oluşuyor aslında, sade ve şık oturma grubu ve yatak odası bölümü. Genişliğini ve ferahlığını çok sevdim, camın avluya bakması da ayrı bir güzellik. Bu şıklıkta toplam 13 odaları var - aslında Alaçatı gibi bir yer için çok büyük sayılabilir. Ben böyle saatlerce yazabilirim aslında ama burada bırakayım. Yaptığım en güzel tatildi diyebilirim, Alaçatı'nın güzelliğiyle birleşen bu güzel aile ve otel benden (ve eşimden) tam not aldı. Seneye kapınızı mutlaka çalacağım, Mercan'da tekrar kalacağım kısmetse... Her şey için teşekkürler. Not: Nur Hanım ve ailesi işlerini gerçekten severek yapıyor ve öncelikleri misafirlerini rahat ettirmek. Alaçatı'daki ilk adresiniz kesinlikle Alanur Otel olsun. İyi tatiller.

   Nesli Yunus Tarhan - 8 Ağustos 2015, Cumartesi 22:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edin
   Gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edin

   Küçük çocuğumla gittim, canı çekti diye tarhana çorbası bile yaptılar. Mutfakları, depoları, odaları çok titiz olduğum için inceledim ve burada önem verenlere iletmek isterim ki, gönül rahatlığıyla kendinizi teslim edin. Havayollarındaki gibi otele adım attığınızdan itibaren çıkana dek sigortalısınız. Hiçbir yerde bu değer ve samimiyet yok. Yolunuz açık olsun genç işletmeciler.

   Nurullah Zengin - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 02:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Temizlik olağanüstü
   Temizlik olağanüstü

   Konum tam merkezde. Temizlik olağanüstü. İşletmeciler size ailesi gibi davranıyor. En en önemlisi suya, kahveye, 5 çaylarına ekstra ücret almıyorlar. Alaçatı'daki diğer yerlerde kahve 12 TL iken burada sömürülmüyorsunuz. Gerçekten bu kaliteye bu fiyat helal olsun. Başka hiçbir yerde kalmam artık. Tebrikler.

   Naz - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 02:01

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Odaları tertemiz ve çok hoş
   Odaları tertemiz ve çok hoş

   Benim gittiğim en güzel butik otellerden bir tanesiydi. Böyle gerçek samimiyeti her yerde göremezsiniz. Odaları tertemiz ve çok hoş. Bence Alaçatı'da kalınabilecek en güzel otel ve lokasyon olarak çok rahat. Alaçatı çarşıya sadece 50 adım saydım. :)

   Erdi mengüş - 7 Temmuz 2015, Salı 12:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Hayatımdaki en özel deneyimlerden biriydi
   Hayatımdaki en özel deneyimlerden biriydi

   Merhaba, 4 ülke ve 38 şehirde konaklayan biri olarak diyebilirim ki, hayatımdaki en özel deneyimlerden biriydi. Bunu sadece, mimari tasarımı, renk ve mobilya seçiminde uyumdan, her detayı ayrı ayrı düşünülmüş olarak yansıtıldığından ya da merkezi konumda olmasından dolayı söylemiyorum. Sadece paranın satın alamayacağı ‘şeyleri' de görmeniz için gitmeniz gerekir. Bir kere iki seçeneği çok güzel sunuyor, dışarıda çok canlı bir akşam ya da sakin bir şekilde bahçede ağaç altında çay ya da kahve eşliğinde sohbet edebilmenize, kitap okuyabilmenize de imkan tanıyor. Hele ki işletmeciler olağan dışı insanlar. Rutin ya da sadece profesyonellik olsun diye size nasılsın demiyor, gerçekten önemsedikleri, değer gördükleri için evdeki misafir gibi üzerinize titrerler desek mübalağa etmiş olmayız. Evet, her konaklama güler yüzlüdür. Ama içtenlik, tebessüm, samimiyet bambaşka. En güzeli de bu şirin :) insanlar bunu bir hizmet formatında yapmıyor, tamamen içten gelen, insani yücelikle yapıyorlar. Bahçeyi özellikle anlatacağım; hakkı var üstümde, az rüzgarından, ağaç gölgesinden istifade etmedim. :) Dahası var ama o da yaşanılası payınız. :) Her insan tatil dönüşü belli bir değer, keyif, neşe, hatıra ile döner ya. Ben daha fazlası ile döndüm. Yaşamsal olarak kendimi, ruhumu dinleyebileceğim huzurlu bir yer ve en önemlisi 2. bir aile (bu ikincisi Alaçatı Alanur Otel yüzünden oldu :)). İyi ki gelmişim, iyi ki varsınız. :))

   Mehmet Bağlamış - 5 Temmuz 2015, Pazar 18:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Odalar çok ferah
   Odalar çok ferah

   Otel yeni açılmasına rağmen her şey dörtdörtlüktü. İşletme sahipleri bizi bir aile sıcaklığında karşıladılar. Odalar çok ferah, kullanışlı, temiz ve aydınlık. Kahvaltısı hem göz, hem karın doyurucu, çok ama çok lezzetli, anne eli değdiği belli. Çalışanlar çok güler yüzlü, her istediğinize hemen koşturuyorlar. Plaj, restoran tercihleri ile ilgili ve de ulaşım ile ilgili yardımcı oluyorlar. Yeri Alaçatı'nın tam göbeğinde ama buna rağmen inanılmaz sessiz ve huzurlu. Bundan sonra Alaçatı'da başka bir otelde kalmayız. Her şey için teşekkür ediyoruz.

   Yonca Dikmen Karamancıl - 4 Temmuz 2015, Cumartesi 13:55

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Keyif ve huzurla konakladım
   Keyif ve huzurla konakladım

   Birçok defa Alaçatı'da kaldım fakat hiçbir otelde bu kadar keyif ve huzurla konaklamadım. Konumu çok merkezi olması ile birlikte bir o kadar da sessiz. Ülfet annenin reçelinin süslediği şahane kahvaltısı ile güne bomba gibi başlayabilirsiniz. :) Bundan sonra Alaçatı'daki tek adresimiz bu otel olacak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere…

   HAKAN KARAMANCIL - 3 Temmuz 2015, Cuma 15:14

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Odalar tertemiz
   Odalar tertemiz

   Alaçatı'ya ilk defa gitmemle, sonuncu defa olmadığını orada karar verdim. Bu kararımda Alaçatı Alanur Otel'in de katkısı çoktur. Otelin girişinde bile güler yüzlü işletmecisi ve ailesi, tatilimin ilk gününden itibaren huzurlu ve dinlendirici günler geçireceğime garantilemiştim. Otelin avlusundan keyifli vakitler ve kahvaltıdaki zeytinin tadına kadar doyum olmayacağına misafirler tespit edecektir, özelikle Türk kahvesini tatmadan kesinlikle oradan ayrılmayın. Kahvaltı konusu açılmışken, her sabah özentili şekilde kahvaltı hazırlanıyor ve dikkatimi çeken organik ve lezzetli olması, kahvaltıyı kesinlikle acele etmeyiniz, odalar tertemiz, sessiz ve özel seçilmiş mobilyalar ile ayrı bir ortam yaratıyor. Otel Alaçatı'nın merkezinde olması, her yere ulaşım ister arabayla, yürüyerek ya da bisikletle mümkündür, benim tavsiyem yürümektir. Bugüne kaldığım bütün diğer oteller ile kıyasladığımda, benden 10 puan... Tek bir negatif yönü de var, orada güzel günleriniz çok hızlı geçiyor. Şimdiden gidenlere iyi tatiller dilerim... ;-)

   Rayit Dogan - 2 Temmuz 2015, Perşembe 01:14

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Her şeye çok özenilmiş
   Her şeye çok özenilmiş

   Gördüğüm en temiz yer. Her şey yepyeni. Konum harika. Civardaki en güzel otel. Aslında otel de değil, evimde hissettim. Mimari, mobilyalar, tekstil, kahvaltı her şeye çok özenilmiş. Bu kaliteye bu fiyat çok çok uygun.

   Arzuhan - 28 Haziran 2015, Pazar 13:47

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Türk misafirperverliğinin yeni adresi
   Türk misafirperverliğinin yeni adresi

   Alaçatı'da kalitenin, güler yüzün, Türk misafirperverliğinin yeni adresi. Kendi evinizdeki rahatlığı tatil konforuyla yaşamak istiyorsanız ilk tercihiniz olmalı diyorum.

   Tülay Metin - 22 Haziran 2015, Pazartesi 22:11

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Hizmet kalitesi
   Hizmet kalitesi

   Mükemmel; çünkü hizmet kalitesi, güler yüzlü sahibi ve çalışanları, hijyenikliği, kahvaltıda tüm ürünlerin özenle seçilip organik oluşu, tüm otelin dizaynı ve dış görünüşü, fuşya renginin büyüsü otelin hikayesini oluşturmakta. Herkesin gelip burada konaklamasını öneririm. Bunun için Alaçatı Alanur Otel'i tebrik eder, ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

   YAdem\'in Kadıoğlu - 22 Haziran 2015, Pazartesi 04:43

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Yaz dönemi boyunca hizmet veren Alaçatı Mayko Ev Otel, denize yalnızca 2,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Alaçatı'nın oldukça merkezi bir noktasında bulunan otel İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ise 30 kilometre mesafededir.

    Alaçatı Mayko toplam 4 oda ile sizlerin hizmetindedir. Tüm odalar ihtiyaçlarınız ve konforunuz düşünülerek dekore edilmiştir. Alaçatı Mayko'da sabah uyandığınızda sizi leziz bir organik kahvaltı karşılayacak. Yemyeşil bahçede Alaçatı'nın meşhur kahvaltısını aldığınızda tatil için doğru adreste olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız ve Alaçatı'nın huzurlu sessizliğinde tatil yapmanın keyfine varacaksınız.

    Misafir gibi ağırlanacağınız bu tesiste, kendinizi eviniz sıcaklığında bulacasınız. Alaçatı Mayko siz değerli konuklarına şimdiden keyifli tatiller diler...
    • Sezon AralığıSezon Aralığı 12 Nisan 2015 - 12 Nisan 2015
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Sigara İçilmeyen Oda
    • TV Odası
    • Uyandırma Servisi
    • Ücretsiz Gazete
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Bar Cafe
    • Internet
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Çay Kahve Makinesi
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Ütü
    Aktiviteler
    • Jogging

    Tesis için 18 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Emine & Hakkı YALÇIN tarafından...
    Emine & Hakkı YALÇIN tarafından...

    Öncesi ve sonrası yaptığımız tatillerin en huzurlu eviydi. Mis kokan çarşafları, o muhteşem bahçesine bakan balkonu, uykumuzu doya doya aldığımız rahat yatağı, rahatsız olmadan sessiz sakin uyuyup uyanmak, klimasından pervanesine, televizyonundan şifreli kasasına, başucumuzdaki şirin abajurden her gün havlusu değişen temizlenen odamız; ah o reçeller, Dilek Hanım'ın sevgi ve özenle yaptığı birbirinden lezzetli reçelleri, hijyenik, organik iştah açan kahvaltısı, menemeni, gölgesinde oturduğumuz zeytin ağaçlarının nefis zeytinleri, içeceğimiz suyun arıtılmasına kadar her ayrıntısı düşünülmüştü. İkram edilen kekleri, çayları, kahveleri ve hoş sohbeti ile dokunduğu yere hayat katan güzellik katan bir annenin, Dilek annenin evi artık bizim evimiz. :) Ulaşmak istediğimiz her yere kolayca ulaştığımız harika bir konumu var. Karşılamadan uğurlamaya hep samimi ve nazik davranıp arabamıza binip gidene kadar yanımızda olan Dilek Hanım'a ve Cengiz Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

    Emine & Hakkı YALÇIN - 13 Ağustos 2015, Perşembe 16:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Genel olarak her şey çok iyiydi
    Genel olarak her şey çok iyiydi

    İlk anda anaç yaklaşımıyla dikkatimizi çeken ve kaldığımız süre boyunca hep güler yüz ve işlerini severek yapıp ilgilenmelerini çok takdir ettik. Genel olarak her şey çok iyiydi. Artık Alaçatı'daki evimiz belli. :)

    elif gecici - 2 Ağustos 2015, Pazar 13:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yürekte tat bırakan kahve
    Yürekte tat bırakan kahve

    Aile sıcaklığının gülücüklerle hissedildiği, kahvenin damakta değil yürekte tat bıraktığı harika bir atmosfer.

    Tuncay Karaca - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 13:54

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Beklentimin çok üzerinde çıktı
    Beklentimin çok üzerinde çıktı

    Alaçatı merkeze yakın olması sebebiyle tercih ettiğimiz oteliniz, samimi olmak gerekirse beklentimin çok üzerinde çıktı. Güler yüz, ilgi ve samimiyet ön planda. Kendimizi evimizde hissettiğimiz bu işletme, Alaçatı'daki tek adresimiz olacak. Her şey için tekrar teşekkür ediyoruz. Gonca & Hüseyin.

    HÜSEYİN - 24 Temmuz 2015, Cuma 17:11

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Temizlik çok iyi
    Temizlik çok iyi

    Alaçatı'ya ilk gelişim. Başka bir oteldeki memnuniyetsizliğimiz nedeniyle yeni bir yer arayışımız sırasında karşımıza çıktı Alaçatı Mayko Ev Otel. Cengiz Bey çok sıcak bir karşılamayla bizi içeri davet etti. Bu kibar ve içten karşılama bizi buraya çekti. Sonra da arka bahçesini görünce, memnun kalmadığımız diğer tesisten eşyalarımızı toplayıp buraya yerleştik. Burası fabrikasyon tesislerden, sefertası gibi üst üste dizilmiş otellerden sıkılmış insanların tam da aradığı yer. İşletme sahibi Dilek Hanım her misafirle bire bir ilgileniyor. Kahvaltıda kendi eliyle yaptığı reçeller, zeytinler harika. Yaptıkları her sunuma sevgilerini katmışlar. Türk kahveniz bile çiçekler eşliğinde sunuluyor. Temizlik çok iyi. Kısacası evinizde gibi hissedeceğiniz bir yer burası. Bugün tatilimiz bitti. Hissettiğim şey şu; bir otelden değil, sevdiğim bir arkadaşımın evinden ayrılıyormuş gibi. Butik tarzını seven herkese önerebileceğim yer.

    dört yapraklı yonca - 12 Temmuz 2015, Pazar 13:36

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Güzel bir tatil
    Güzel bir tatil

    Güzel bir tatil geçirmemize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

    Ela Durakli - 5 Temmuz 2015, Pazar 17:28

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Sakin, huzurlu, temiz
    Sakin, huzurlu, temiz

    Sakin, huzurlu, temiz, keyifli bahçesiyle dört dörtlük bir butik otel; Alaçatı çarşısına yürüme mesafesinde ama gürültüden uzak bir lokasyonda oluşu kesinlikle tercih sebebi. Sahibi Dilek Hanım'ın nazik misafirperverliği, elleriyle yaptığı enfes reçelleri ve kahvaltısı unutulmaz.

    ebru - 4 Temmuz 2015, Cumartesi 16:30

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bahçe harika
    Bahçe harika

    Süper bir mekan. Bahçe harika, kahvaltı olağanüstü, çok rahat, çocukla gelinebilecek mükemmel bir mekan, misafirperverliğinden dolayı Dilek Hanım'a çok teşekkürler.

    Emine - 26 Haziran 2015, Cuma 11:00

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Sıcacık bir mekan
    Sıcacık bir mekan

    Bizi evimizde gibi ağırlayan ve hissettiren Dilek Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

    Gülden Güney - 2 Ocak 2015, Cuma 20:10

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir mekan
    Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir mekan

    Alaçatı'da kalınabilecek, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir mekan. Otel sahibinin huzuru tüm mekana sinmiş. Alaçatı'nın kalabalığına hem çok yakın hem çok uzaksınız.

    Yasemin par - 5 Ekim 2014, Pazar 12:37

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Sakin ve dinlendirici bir hafta geçirdik
    Sakin ve dinlendirici bir hafta geçirdik

    Eşim, Madeline ve küçük köpeğimiz Pamuk ile ilk kez geldik Alaçatı'ya New York şehrinden. Alaçatı Mayko Ev Otel'de 6 gece kalıyoruz. Merkeze çok yakın fakat son derece sakin bir sokak içinde otel. Kaldığımız oda zeytin ağaçları bölgesinde sanki bağımsız bir bahçe evi gibi. Son derece temiz ve bakımlı, ön ve arka bahçe, büyük bir zevkle döşenmiş oturma alanı, enfes kahvaltı ve her konuda yardım gösteren zarif ev sahibi Dilek Hanım, Türkiye tatilimizi unutamayacağımız anılara dönüştürdü. Yeniden gelmeyi çok istiyoruz şimdiden.

    H. Oner Yurtseven - 2 Ekim 2014, Perşembe 16:48

    • Faydalı buldum (1)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 It was a dream vacation
    It was a dream vacation

    My husband and I are enjoying the hospitality at this lovely hotel which is close to the heart of Alaçatı city center yet situated in a quiet and peaceful neighborhood. It is so comfortable that it is difficult to leave the hospitality of its owner Dilek. Every morning she offers a delicious breakfast. Since she has expertise in Turkish and French cuisine she continuously surprises us with perfectly cooked eggs and sucuk and other tasty dishes! Dilek has decorated the interior of her hotel as well as both the front and back gardens beautifully. Everywhere I look there are visual delights as she obviously enjoys composing lovely comforting scenes in an artistic manner. Dilek also offers many suggestions for restaurants and shopping tips. She gave us a tour of the port by car where we enjoyed a fish dinner. She recommended the beach at Nars Hotel which is perfect as they have a small pier where one can enter the water with ease since it is not rocky. On her recommendation we enjoyed a super dinner there last evening (we are from Manhattan so we are very critical of restaurants!). We brought our small Maltese 3 year old dog with his and everyone has been kind to him, particularly Dilek and her sons. We are extremely pleased with our experience... It is a perfect vacation. We (my husband Öner) and I highly recommended this hotel. We will return and recommend this hotel to our friends.

    Madeline Yurtseven - 2 Ekim 2014, Perşembe 16:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Artık Alaçatı’da bir evim var
    Artık Alaçatı’da bir evim var

    Alaçatı Mayko Ev Otel'e ilk geldiğimiz gün bize öyle büyük bir nezaket ve güzellikle sunulan Mayko kahvenin tadı damağımızda kalmanın ötesinde, yüreğimizi fethetti. Dilek Hanım, gerçekten her şey mükemmel ötesi ve kendimizi çok özel hissettirdiniz. Teşekkür ediyoruz.

    atılla erdamar - 1 Eylül 2014, Pazartesi 20:46

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok tatlı bir tatil için
    Çok tatlı bir tatil için

    Dilek Hanım'ın hepsi birbirinden güzel reçellerinin tadıyla çok tatlı bir tatil istiyorsanız hiç düşünmeden Alaçatı Mayko Ev Otel'i tercih edin derim.

    atk atk - 5 Haziran 2014, Perşembe 14:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Tatil yapmak için mükemmel bir mekan
    Tatil yapmak için mükemmel bir mekan

    Harika bir tatildi. Ben öncelikle böyle bir mekanı Alaçatı'ya kazandırdığı için Dilek Hanım'a çok teşekkür ederim. Çok güzel ve özel bir tatildi benim için. Tatlı dil ve güler yüzün olduğu bu mekan insanda burada ömür boyu tatil yapmak isteği uyandırıyor. Tertemiz odalar, mükemmel kahvaltısı, harika olan keyifli bahçesi ve bu bahçedeki hamak ve şarap keyfi süperdi. Burada geçirdiğim bir hafta unutulmazdı. Dİilek Hanım ve Tülay Hanım'a ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Alaçatı MMayko'dan ayrılırken içim burkuldu, bu sıcak ortamdan ayrılmak zor oldu. Seneye inşallah tekrar Mayko'dayım mutlaka. Sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum Mayko ailesini...

    gülse zeynep acar - 9 Eylül 2012, Pazar 00:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bir arkadaşıma uğramış gibi
    Bir arkadaşıma uğramış gibi

    Temmuz ayında eşim ve oğlum ile Alaçatı Mayko'da kaldık. Dilek Hanım'ın güler yüzü bize kendimizi arkadaş ziyaretinde hissetirdi. Tabii ki bunda oğluma arkadaşlık eden sevgili Tolga'nın payı büyük. Tertemiz ve konum olarak çok merkezi. Çok memnun kaldık. Gelecek yıl tekrar görüşmek dileğiyle.

    belma muallaoğlu - 5 Eylül 2012, Çarsamba 22:25

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Unutulmaz güzellikte bir tatildi
    Unutulmaz güzellikte bir tatildi

    Burayı sakın bilindik pansiyon kıvamında bir yer olarak düşünmeyin. Burada hissettiğiniz huzuru, özgurlüğü, temizlik, hijyen gibi faktörleri, Alaçatı merkezin hem içinde hem dışında oluşunu, en önemlisi Dilek Hanım'ın sıcak ve içten ilgisini, konuklarına gösterdiği özeni başka bir yerde bulursanız, böyle bir yeri kaçırmayın derim. Kendinizi evinizde nasıl rahat özgür ve huzurlu hissederseniz Alaçatı Mayko'da bundan farklı bir şey hissetmeyeceğinize, yıllardır sayısız turistik tesiste kalmış, memnuniyeti pek de kolay olmayan biri olarak çok emin olduğumu eklemek isterim. Hele ki otellerdeki standart formüllere tabi hizmetlerden, sıradan uygulamalardan, sizi sadece bir müşteri olarak gören zihniyetlerden rahatsızlık duyan biriyseniz Alaçatı Mayko tam size göre demektir. Dilek Hanım'ın vişne şarabını ve zeytin reçelini tatmadan gelmeyin. Bu tatili hayatımın unutulmazları arasına katmama çok büyük katkısı olan ve en keyifli tatilim olarak değerlendirmemi sağlayan Dilek Hanım'a sonsuz teşekkürler.. Şimdi en çok arzu ettiğim şeylerden biri, tabiki Alaçatı Mayko'ya tekrar gelebilmek.

    sennur kaya - 30 Temmuz 2012, Pazartesi 21:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Keyifli
    Keyifli

    Süperdi. Keyifli bir tatil geçirdik sayelerinde. Bahçesi muhteşem.

    Yasemin par - 25 Haziran 2012, Pazartesi 23:07

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Alaçatı tarihi ve geleneksel dokusunun bir evin sıcaklığı ile buluştuğu, doğal ve kültürel güzellikleri bir arada yaşayabileceğiniz bir ortam. 500 m2'lik bahçemizde, doğanın huzurunu ve sessizliğini barındıran bir tatile davet ediyoruz sizleri.

     Dilerseniz havaalanından otelimize, otelimizden de plajlara ve gitmek istediğiniz her yere özel aracımızla size eşlik etme imkanımız bulunmaktadır.

     Ayrıca yine isteğiniz doğrultusunda özel teknemizle balık ve gezi turu da yapabilirsiniz. Sizi asmaların ve incir ağaçlarının gölgesinde, kendi reçellerimiz ve zeytin yağımızla, zeytin çeşitlerimizle unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşamaya davet ediyoruz. Ayrıca her odamızda klima, mini-bar, banyo-tuvalet, wireless internet ağı, 24 saat sıcak su, kasa vb. hizmetleri de sizin için düşündük.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Sigara İçilmeyen Oda
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Internet
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Kasa
     • Klima
     • Mini Bar
     • Oda Temizlik
     • Tuvalet
     Aktiviteler
     • Bisiklet

     Tesis için 57 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Antep fıstıklı reçel
     Antep fıstıklı reçel

     Evet Alaçtı'da bir evimiz var artık. Ümit abi sıcak karşılaman ve hoş sohbetin için teşekkürler. Tabiki reçel çeşitli süper kahvaltı için de, özellikle ilk defa tattığımız antep fıstıklı reçeli tavsiye ederim. Ümit abi görüşmek üzere.

     ali ay - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 12:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Vazgeçilmez adresimiz
     Vazgeçilmez adresimiz

     Kahvaltı çok lezzetliydi. 6 gün boyunca kendi evimizin verdiği huzuru aratmadı bize. Odalar çok temiz ve konforluydu, güler yüzlü personeli sayesinde büyük bir aile havasında olan Ümit Ev Otel bundan sonra vazgeçilmez adresimiz olacak. :)

     İrem ceylan - 9 Ağustos 2015, Pazar 18:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kahvaltısı muhteşem
     Kahvaltısı muhteşem

     İlgi alaka otel mükemmeldi, kahvaltısı muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim.

     Özge akman - 9 Ağustos 2015, Pazar 18:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bol güler yüzlü
     Bol güler yüzlü

     Kendinizi evinizde hissettirecek, bol güler yüzlü, samimi, sıcak taş evimiz bizim. Ümit abinin hoş sohbetleri, hazırladıkları leziz kahvaltılar ve 5 çayında ağzımızı tatlandıran damla sakızlı kurabiyeleriyle Alaçatı'daki vazgeçilmez otelimiz oldu diyebilirim. 2 yıldır geliyoruz ve memnuniyetimiz ortada. :) Sizler de hiç tereddüt etmeden gelin, görün, Ümit abinin hoş sohbetlerini kaçırmayın derim.

     Esin pul - 31 Temmuz 2015, Cuma 03:51

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Odalar tertemiz
     Odalar tertemiz

     7 yıldır değişmez adresimiz. Odalar tertemiz. İşin ucunda sabah kahvaltı saatini kaçırır mıyım derdi olmadan uyanıp, Ümit abinin süper omleti ve Sevda ablanın serpme kahvaltısıyla güne başlamak var. Hatta isterseniz o sıralarda Alaçatı'da olan bir arkadaşınızı da evinize misafir çağırır gibi kahvaltıya bile çağırabilirsiniz. Kısacası tatil dönüşünde, ‘oh be insanın evi gibisi yokmuş' demeden evime girdiğim tek yer burası!

     Tuğçe Kedme - 7 Temmuz 2015, Salı 11:56

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bahçesi beni büyüledi
     Bahçesi beni büyüledi

     Alaçatı'da aradığımız yeri bulduk diyebilirim. Daha önce kaldığım daracık bahçeli yerlerden sonra buranın bahçesi beni büyüledi. Alaçatı'da köy evi istiyorsanız başka yer aramayın. En eskisi burasıymış, 2004'te açmışlar. Asma ve incir ağaçlarının altında organik kahvaltısı mükemmel. Ümit abi çok samimi ve içten, kendi evime gelmiş gibi hissettim. Gerçekten müşteri değil misafir gibi ağırlıyorlar. Tavsiye ederim.

     Emre Hönke - 4 Temmuz 2015, Cumartesi 10:43

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
     Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

     Ümit Bey ve Sevda Hanım arkadaşlarımla beni o kadar güzel ağırladılar ki, kendimizi evimizde gibi hissettik. Sabah bahçede yaptığınız kahvaltı ile güne gülümseyerek başlıyorsunuz. Son gün sanki evinizden ayrılıyormuş gibi hissedeceksiniz. Ümit Ev Otel'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

     Cansu Ç. - 28 Haziran 2015, Pazar 11:43

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok tatlı bir yer
     Çok tatlı bir yer

     Otel sahiplerinin güler yüzü, mükemmel kahvaltıları ve Alaçatı ruhunu sonuna kadar hissedebileceğiz çok tatlı bir yer. Kesinlikle önerilir.

     Ipk Akshr - 28 Haziran 2015, Pazar 11:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı'da favorim
     Alaçatı'da favorim

     Alaçatı'da favorim... İnternetten bulup gittiğim bu yerde inanılmaz memnun kaldım. Otelin sahibi Ümit Bey'in ve personelin güler yüzü oldukça samimi ve içten bir ortam sağlıyor, kendinizi evinizde gibi zannediyorsunuz... Odalarının temizliği çok iyi... Sabah kahvaltıları eşsiz, tek kelimeyle muhteşem... Alaçatı'da gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir otel... Ümit Bey'e, Sevda Hanım'a çok teşekkür ederim... Tekrar görüşmek dileğiyle...

     Zühre ağca - 25 Haziran 2015, Perşembe 13:49

     • Faydalı buldum (2)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kendi eviniz gibi rahat
     Kendi eviniz gibi rahat

     Ümit abinin omletini bir deneyin derim. Personel güler yüzlü, odalar rahat, konumu Alaçatı merkez. Kendi eviniz gibi rahat kalmak istiyorsanız herkese tavsiye ederim.

     oytun önen - 16 Haziran 2015, Salı 11:30

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Odaları tertemiz
     Odaları tertemiz

     Ümit abi bizi çok güzel ağırladı, kahvaltısı, odaları tertemiz, mis gibi. Her Alaçatı'ya geldiğimde düşünmeden burada kalırım, herkese tavsiye ederim.

     Fırat Gürel - 14 Haziran 2015, Pazar 13:00

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harikanın ötesinde bir tatildi
     Harikanın ötesinde bir tatildi

     Geçen yaz Temmuz ayında burada kaldık. İstediğimiz tarihten bir hafta önce rezervasyon yaptırdık. Rezervasyon sırasında kaparo sorduğumda "Ne kadar isterseniz gönderin." denildiğinde çok şaşırmıştım. Hem bu kadar yakın tarih hem de kaporta kaygıları yok diye düşündüm. Otele gidince anladım. Bir yakınımın evine gitmiş gibiydim. Sıcacık insanlar. Arabamızdan otele kadar eşyalarımızı taşıyarak bizi karşıladılar. Otele girdiğimizde misafir ağırlar gibiydiler. Kaldığımız süre boyunca her sabah yeniden misafir olmuşuz gibi mükellef bir kahvaltı hazırladılar. Her gün değişik reçellerle bizi şaşırttılar. Hiç bilmediğimiz Alaçatı'da hangi gün nereye gidilir, tavsiyeleriyle tüm tatilimiz boyunca Alaçatı'nın en güzel yerlerini gezip görmemizde rehberlik eden Ümit Bey ve Hamit Bey çok harikaydılar. Eski kaptan olmaları sayesinde her sabah Alaçatı hakkında harika hikayeler dinledik. Her gün otele dönüşümüzde sıcak çay, kahve ve akşam kurabiyeleri bulmak da bambaşkaydı. Akşam yemeklerini dışarıda yediğimiz zamanlarda da güzel tavsiyelerine uyduk tabi. Daha yazılacak çok şey var ama şunu söyleyebilirim ayrılırken seneye de görüşeceğiz diyebileceğiniz bir akrabamızın yanından ayrılır gibiydik. Hamit Bey, Ümit Bey ve eşine tüm bu sıcak kanlılıkları misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

     DUYGU AYDOĞAN - 19 Nisan 2015, Pazar 20:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Samimi ve temiz
     Samimi ve temiz

     Kapıdan girer girmez Güleryüzler karşılanmak ve samimi bir ortam… Burayı gördükten sonra Alaçatı'da başka otel aramayacaksınız.

     Yiğit - 6 Ekim 2014, Pazartesi 11:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sevimli otelimiz
     Sevimli otelimiz

     İlk defa gittiğim Alaçatı tatilime ev sahipliği yapan samimi, sevimli, huzurlu bir yer. Ümit abi ve Sevda ablanın sıcaklığı, kibarlığı tatilinizi uzatmanıza neden olabilir. :) Hatta samimiyetleri nedeniyle aileden biri olarak benimsersiniz. Otelin yeri ise Alaçatı merkeze 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Alaçatı'ya geldiğim yaz tatillerimde artık kalacağım yer belli.

     Eda Öztabak - 22 Ağustos 2014, Cuma 11:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı'da ki huzur :)
     Alaçatı'da ki huzur :)

     Bu yaz en keyifli tatilimize ev sahipliği yapan küçük, sevimli otel. Alaçatı'da kalacak olanlar için ilk adres olmalı. Alaçatı Merkez'e yürüme mesafesi 10 dakika. Özellikle otel sahipleri Ümit Bey ve eşi çok tatlı insanlar sıcak, samimi. Yemiz ve huzurlu bir yer. Kesinlikle bundan sonra Alaçatı tatilim için kalacak yer düşünmeye gerek kalmadı. Ümit Ev Otel. :))

     şeyda matyar - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 02:53

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika
     Harika

     Ümit Amca'yı üç senedir tanıyorum. Hayatımda onun kadar tatlı, kibar bir insanla daha karşılaşmadım. Onun samimiyeti ve ilgisi her şeye bedeldir. Alaçatı'ya her gittiğimde uğrarım. Ümit Ev Otel nezih bir ortam ve özellikle kahvaltıları harikadır. Temizlik, odalar, samimiyet, ilgi her şey mükemmel zaten. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Alaçatı'da tek tercihim.

     Aylin Çevik - 10 Ağustos 2014, Pazar 20:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Doğal ve huzurlu ortam
     Doğal ve huzurlu ortam

     Otelin sahibi Ümit Bey'in samimi ilgisi, otelin temiz odaları ve yeşilliği bol, huzurlu doğal bahçesinde sunulan süper lezzetli kahvaltılarından dolayı 2. kez tatilimi Ümit Ev Otel'de geçirmeyi tercih ettim. 2. sefer de aynı şekilde güzel bir hizmet sundular. Önerim üzerine beraber gittiğim arkadaşlarımın hepsi çok memnun kaldılar. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahat, huzurlu bir ortam. Ayrıca fiyatı da gayet uygun. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

     Dünya Çensi - 22 Temmuz 2014, Salı 16:51

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Samimi ve sıcak
     Samimi ve sıcak

     Tesadüf eseri konuk olduğum Ümit Ev Otel'de çok güzel iki gün geçirdim. Alaçatı'nın merkezinde yer alan bu güzel oteli, diğerlerinden ayıran şey içindeki samimi ve sıcak ortam. Tabii ki bundaki en büyük pay otelin işletmecisi Ümit Bey'in hoş sohbeti ve samimi tavırları. Alaçatı'da genç, yaşlı herkesin kalabileceği güzel bir otel. Herkese tavsiye ederim...

     Erol Çapa - 17 Temmuz 2014, Perşembe 00:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Huzurlu, sessiz, sakin
     Huzurlu, sessiz, sakin

     Ümit Ev Otel, Alaçatı'da ki kalabalığın içindeki huzur. Sessiz, sakin dinlenebileceğiniz yer. Sabah kahvaltısı çok özel, sakız adasından gelen reçelleri, masa servisi, cezvede pişmiş Türk kahvesi ve yanında gelen damla sakızı. İnsanların kendisini kasmadığı salaş bir yer, Alaçatı'ya geldiyseniz, uğramadan geçmeyin derim.

     Kübra - 10 Temmuz 2014, Perşembe 20:43

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir tatil
     Muhteşem bir tatil

     Şiddetle önerebileceğimiz bir aile ortamı. Bahçesiyle, kahvaltısıyla, sahiplerinin doyumsuz muhabbetleri ve güler yüzlü personeliyle dört dörtlük bir mekan.

     Fikret Çelen - 10 Temmuz 2014, Perşembe 19:37

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tatilini Alaçatı'da geçirmek isteyenlere
     Tatilini Alaçatı'da geçirmek isteyenlere

     Alaçatı'da kalınacak en güzel yer. Odalar temiz, kahvaltı çok güzel. Alaçatı merkezde olması ayrı bir güzellik bence. İlk defa kaldığım ve hep kalacağım yerdir Ümit Ev Otel.

     Eylem Donbaloğlu - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 15:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tertemiz odalar
     Tertemiz odalar

     Bahçede mis gibi kahvaltı, tertemiz odalar. Ümit Abi'nin güler yüzlü eşsiz sohbeti. Bir evinizde Alaçatı'da.

     Nilüfer Seçilmiş - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 10:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Çok keyifli bir yer
     Çok keyifli bir yer

     Çok keyifli bir yer, tam bir aile ortamı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kahvaltısı da ayrı bir güzeldi.

     begüm gülşen - 3 Temmuz 2014, Perşembe 14:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika ev sahipliği
     Harika ev sahipliği

     Kesinlikle çok güzel ağırlandık ve çok memnun kaldık. Otelin odaları ve bahçesinin sevimliliğinin yanına bir de, sıcak bir aile ortamında karşılanma eklenince bizim için çok güzel bir tatil oldu. Hem otel sahibi, hem çalışanlar çok içten ve samimiydi. Kahvaltının ne kadar güzel olduğunu da unutmamak lazım. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim ve umarım bir gün tekrar gelirim.

     Selin Alaybeyoğlu - 2 Temmuz 2014, Çarsamba 00:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı'daki huzurun adresi
     Alaçatı'daki huzurun adresi

     Sıcacık, misafirperver bir karşılama, tertemiz odalar, mükemmel bir kahvaltı her şeyi ile çok güzel bir Alaçatı evi. Çarşıya yakın olması ayrı bir güzellik. Bundan sonra Alaçatı'daki tek adresimiz kesinlikle Ümit Abi.

     Gamze ÇEÇENER - 30 Haziran 2014, Pazartesi 21:56

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 3 senedir burayı tercih ediyorum
     3 senedir burayı tercih ediyorum

     Alaçatı'da kesinlikle kalınacak en güzel yer. Odalar çok temiz ve ferah. 3 senedir burada kalıyorum ve Ümit Abi'nin misafirperverliği ve sıcaklığı sayesinde kendimi evimde gibi hissediyorum. İnanılmaz bir kahvaltıyı ve onlarca ev yapımı reçeli burada bulabilirsiniz. Ayrıca merkeze de yürüyerek 5 dakika mesafede.

     Irem nayman - 30 Haziran 2014, Pazartesi 18:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı'ya gitmek isteyenlere
     Alaçatı'ya gitmek isteyenlere

     Unutulmaz güzellikte bir tatil geçirdik ailece, sahipleri güler yüzlü, ilgili ve saygılı. Tesis rahat ve temiz. Ayrıca çarşıya yürüme mesafesinde. Organik sebzelerin ve meyve ağaçlarının arasında kahvaltı çok lezzetli, bize çocukluğumuzu hatırlattı. Uygun ve eğlenceli tatil geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

     semra beşiroğlu - 28 Haziran 2014, Cumartesi 13:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 En sıcak, en içten mekan
     En sıcak, en içten mekan

     Alaçatı'daki en sıcak, en içten, en konforlu mekan. 5 senedir gelmekten asla sıkılmadık. Ümit Abi ve Sevda Abla'nın misafirperverliği sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Kahvaltıda Sevda Abla'nın yaptığı inanılmaz ev reçelleri ile Alaçatı'nın en güzel deneyimlerinden birini edineceksiniz. Bahçesinde kahvaltı etmeye saatlerce doyamayacaksınız. Alaçatı'ya gelince Ümit Ev Otel'den başka kalınacak bir yer söz konusu dahi olmamalı. Yalnız rezervasyonlarınızı önceden yaptırmaya dikkat, yer bulmak her daim çok zor.

     Mina Karslioglu - 28 Haziran 2014, Cumartesi 11:37

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Küçük şirin bir mekan
     Küçük şirin bir mekan

     Alaçatı'nın merkezinde küçük şirin bir mekana sahip bir otel. Kahvaltısı çok iyi, odaları yeterli büyüklükte ve temiz. Alaçatı'da bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden biri.

     Mert Emre - 26 Haziran 2014, Perşembe 00:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Profesyonel otelcilik anlayışı
     Profesyonel otelcilik anlayışı

     Bodrum'da 5 yıldızlı otelden buraya geldik ve orada bulmadığımız güler yüzü, saygıyı ve temizliği bulduk. Ümit Bey ve ailesi profesyonel otelcilik anlayışı ile Türk aile yapısını birleştirmiş ve her anlamda kusursuz hizmet veriyor. Lüks değil rahatlık arayanlara bulunmaz bir yer. Herkese tavsiye ederim.

     behcet macun - 25 Haziran 2014, Çarsamba 23:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kahvaltının Alaçatı'da eşi yok
     Kahvaltının Alaçatı'da eşi yok

     Tamamen doğal, kendi eviniz gibi ağırlanabileceğiniz bir yer. Odalar gayet temiz, kahvaltı Alaçatı'da bulamayacağınız cinsten harika. Ümit Bey'e ve ailesine tekrar çok teşekkür ederiz.

     Serdar Türkoğlu - 22 Haziran 2014, Pazar 12:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tam bir Alaçatı evi
     Tam bir Alaçatı evi

     Tam bir Alaçatı evi. Her şey harika, evimden çok sevdim. Ümit Beyle muhabbet etmeden gitmeyin.

     Damla ülker - 21 Haziran 2014, Cumartesi 18:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı seninle güzel
     Alaçatı seninle güzel

     Yıllardır Çeşme Alaçatı'da tek adresimiz! Burada bulduklarımızı anlatmakla bitmez. Bütün kışı yaz olsa da yine Ümit Abi'ye gitsek diyerek bekliyoruz. Tertemiz odaları, huzur veren bahçesi, güler yüzlü mükemmel çalışanları. Bizi burada otelde değil evimizde gibi hissettiriyor! Bahçede alacağınız kahvaltıdan bahsetmeyeceğim bile! Dalından koparılıp tabağınıza konulan yeşiller, ev yapımı reçeller, ben 5 yıldızlı otellerde bu kadar zevkle kahvaltı etmiyorum! Gelin görün deneyin hak vereceksiniz! İyi ki varsın Ümit Ev Pansiyon. Alaçatı senle güzel.

     Meryem yardım - 21 Haziran 2014, Cumartesi 10:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tecrübeli müşterisiyim
     Tecrübeli müşterisiyim

     4 senedir bütün yaz burada kalıyorum. Artık Ümit Bey ve ailesi ailem oldu. Aile ortamı ve sıcaklığı sizi etkileyecek. Tecrübeli bir müşteri olarak burayı tavsiye ediyorum.

     Durmuş topçu - 21 Haziran 2014, Cumartesi 01:07

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kaliteli bir yer
     Kaliteli bir yer

     Her şeyden çok memnun kaldık, Alaçatı'da hem fiyatları uygun, hem de kaliteli bir yer. Konforlu ve güzel zaman geçirdik.

     Kerem Can Sunay - 19 Haziran 2014, Perşembe 12:58

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Uygun fiyatlı harika otel
     Uygun fiyatlı harika otel

     Eşim ile bir gece de Alaçatı'da konaklayalım diye uygun fiyatlı otel ararken rastlamıştık, iyi ki de rastlamışız. Çok temiz odalar, güler yüzlü insanlar ve yığınla para verip gittiğim kahvaltılara bin basacak kahvaltı, sadece kahvaltı için bile gidilir. Ümit Bey, kardeşi ve tüm ailesine bizi böyle ağırladığı için teşekkür ederiz.

     ali can erdem - 18 Haziran 2014, Çarsamba 08:54

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kendi eviniz gibi
     Kendi eviniz gibi

     Kahvaltı en benim diyen restoranttan daha lezzetli her şey. Ümit Abi'nin kendi ürünü ve organik. Odalar çok temiz ve uygun fiyatta gelip memnun kalmamanız mümkün değil, bir de üzerine Ümit Abi'nin kendi evinizde gibi hissettirmesi tatilinizi daha da keyifli kılıyor. Denemelisiniz.

     Sena Bitirim - 15 Haziran 2014, Pazar 12:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Alaçatı'da müthiş tatil!
     Alaçatı'da müthiş tatil!

     Ümit Ev Otel mi desem cennetten bir parçamı desem bilemedim! Alaçatı'nın kalınabilecek en güzel yerinde, miss gibi bir bahçenin içinde, müthiş ev sahipleriyle harika bir yer! Kahvaltıda yok yok! Sana özel ikramlar! Ümit Bey, eşi, çocukları bir işletmeci mantığıyla değil, tam bir misafirperverlikle ağırlıyorlar konuklarını. Artık Alaçatı'da da bir evim var benim yaşasın. :)

     Hülya aydın - 15 Haziran 2014, Pazar 10:04

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Merkezi ve güzel
     Merkezi ve güzel

     Otelin konumu çok merkezi, yürüyerek akşam barlar sokağına gidebildik, otopark sorunu yaşamadık. Sıcak karşılandık. Ev yapımı reçellerinin yanı sıra, kızartmalar, hamur işleri ve özel peynir ikramları çok hoşumuza gitti. Otelin sahibi Ümit Bey de tecrübesi ve yaklaşımı ile olması gereken gibi bir turizmci.

     Ali Kenan Altaylı - 13 Haziran 2014, Cuma 14:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Misafirliğe gitmiş gibi
     Misafirliğe gitmiş gibi

     Tesadüf eseri bulduk bu evi ve iyi ki bulmuşuz. Ümit Bey son derece sıcakkanlı, güler yüzlü bir işletmeci. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Hele bir kahvaltı ikram ettiler ki sırf onun için bile konaklanır burada. Her şeyiyle 10 numara.

     Ezgi Kurtuluş - 10 Haziran 2014, Salı 14:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Otelde değil evinizde karşılıyorlar
     Otelde değil evinizde karşılıyorlar

     Ümit Ev Otel ile yeni tanıştık ama Ümit Ev Otel yazma konusunda çok haklılar, çünkü artık burada bir evimiz oldu. Ümit Abi, Hamit Abi inanılmaz tatlı insanlar. Sizi otelde değil evinizde karşılıyorlar. Hem fiyat olarak uygun, hem harika bir hizmet veriyorlar.

     Ebru Turksever - 8 Haziran 2014, Pazar 20:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel bir küçük otel
     Güzel bir küçük otel

     Birkaç günlüğüne Ümit Bey ve sevgili ailesine misafir olduk. Aile sıcaklığını, evin rahatlığını bulduğum bir yer burası. Kısıtlamalardan, resmiyetten, tekdüze otel tipinden uzak, rahat ve samimi bir tatil yaptık. Klasik otellerden sıkıldıysanız, samimi ve sıcak bir aile işletmesi olan bu otel tavsiyemdir.

     Ceren Uçar - 3 Haziran 2014, Salı 22:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzel ve özel
     Çok güzel ve özel

     Mayıs ayında birkaç gün konaklama şansı buldum. Yemyeşil bir bahçesi, tertemiz ve ferah odaları var. Bahçede kahvaltı sonrası uzun uzun oturup kahvemi yudumladım, kendime geldim. Umarım en yakın zamanda tekrar uğrama fırsatı bulurum.

     Arda Dikmenoğlu - 2 Haziran 2014, Pazartesi 18:28

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kusursuz misafirperverlik ve insanlar
     Kusursuz misafirperverlik ve insanlar

     Telefon ettiğimde karşıma otel sahibi Ümit Ağabey çıktı ve zaten gerisi çorap söküğü gibi geldi. Güzel muhabbetler ve güzel dostluklar güzel insanlarla yapıldığına göre kesinlikle Ümit Ağabey ve ailesi de çok güzel insanlardan oluşmakta. Kalmasanız bile mutlaka size bir şeyler ikram eder ve hemen bahçesinde ağırlayarak sizi tarih ve coğrafyanın iç içe geçtiği koyu bir sohbete sokar. Konaklamak için çok fazla söze gerek yok, beklentiniz ne ise üzerine daha fazlasını koyarak vedalaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizim yolumuz bir daha düşer mi bilmem ama bundan sonra tesadüf değil planlı olarak burada kalacağımız kesin. Burada konaklayan herkesin de bu yorumuma katılacağı aşikardır.

     Nesil Güzveli - 2 Haziran 2014, Pazartesi 12:40

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Geniş ailenin bir parçası olduk
     Geniş ailenin bir parçası olduk

     Arkadaşlarımızı bırakmak için gittiğimiz Ümit Ev Otel'de karşılaştığımız samimiyetten sonra grubumuzdan 3 kişi olarak biz de kalmaya karar verdik. Sakız ağaçlarından oluşan tatlı bahçelerinde kurdukları sofraya davet ettiler bizi. Odalara çocuklarının isimlerini vermişler, tam bir geniş aile sıcaklığı vardı. Odalar gayet temizdi, biz uyandıktan sonra eşiyle beraber bize güzel bir kahvaltı sofrası kurdular. Bundan sonra Alaçatı'da kalacağım zaman başka otel aramam.

     Handan YARICI - 2 Haziran 2014, Pazartesi 12:06

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika insanlar, tertemiz bir butik otel
     Harika insanlar, tertemiz bir butik otel

     Ümit Ev Otel ile Neredekal.com üzerinde Alaçatı'da o an nerede kalabiliriz diye gezinirken tanıştık. Hem fiyat hem de resimlerden göründüğü kadarıyla tam hafta sonu 1 gece 5 kişilik arkadaş grubu olarak konaklamamıza çok uygundu. Telefonla aradık ve Ümit Abi'nindostane sesi ve babacan tavırlarıyla kesinlikle burada kalmalıyız düşüncesi hissettirdi. Alaçatı'da her yere çok yakın lokasyonundan dolayı direk gittik bulduk. Odalar çok temiz, Ümit Abi ve ailesi inanılmaz sevecen, konuşkan insanlardı. Selanik'ten göçme bir aile olarak bizleri de ailelerinin bir parçasıymış gibi paylaştılar. Biz çok memnun ayrıldık. Özellikle sabah kahvaltıda yediğimiz çam fıstığı reçeli unutulmazdı. Alaçatı'ya geldiğimizde başka bir yer aramadan buraya geliriz kesinlikle.

     Murat Hacıoğlu - 1 Haziran 2014, Pazar 18:08

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Aile dostu
     Aile dostu

     Eşim ve iki çocuğumla taş ev kısmında bir hafta kaldım. Lokasyonu, otelin evi aratmayan samimi ortamı, kahvaltısı, bahçedeki ağaçları, çicekleri, meyveleri ile tavsiye edebileceğim, ailelerin rahatlıkla tatil yapabileceği güzel bir küçük otel.

     Mehmet Ali - 31 Mayıs 2014, Cumartesi 19:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sımsıcak bir aile işletmesi
     Sımsıcak bir aile işletmesi

     Burayı arkadaşlarımdan öğrendim, anlattıkları kadar varmış. Alaçatı'ya ilk gelişi idi, hem otelden çok memnun kaldım, hem de sahibi Ümit Bey, nerede ne yenir, ne yapılır hatta Sakız Adası'nda ne yapılmalı hepsiyle ilgili çok yardımcı oldu. Bu kadar ilgili ve özenli bir işletmeci bulmak artık ne kadar zor. Hem bu güzel tatil için hem de Ümt Bey ve ailesini tanıdığım için çok mutluyum.

     Cüneyt Kahraman - 29 Mayıs 2014, Perşembe 18:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kahvaltısı ve ferahlığı unutulmaz
     Kahvaltısı ve ferahlığı unutulmaz

     Bembeyaz çarşaflar, yemyeşil bir bahçe, tertemiz ve ferah odamız ve uzun zaman aklımdan çıkmayan kahvaltısıyla en yakın zamanda tekrar gitmek istediğim şirin bir aile işletmesi. Bahçeden toplanan sebzeleri, ev yapımı reçelleri bana çocukluğumda babannemlerde yaptığım kahvaltıları hatırlattı. Hem kafa dinlemek hem de her sabah tekrar tekrar lezzet şöleni bir kahvaltıyla Alaçatı'nın keyfini çıkarmak için adresim artık burası. :)

     Cüneyt Kahraman - 28 Mayıs 2014, Çarsamba 21:00

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kahvaltı - bahçe - temizlik
     Kahvaltı - bahçe - temizlik

     Geçen yaz burada konaklamıştık, inşallah bu yaz da buradayız. Ümit Bey'in eşsiz misafirperverliği, incir ağacının altında kahvaltı, bahçeden domates ve biberler, kocaman bir bahçe. Daha ne denilebilir ki. Odalar da ayrıca çok temiz. Kahvaltıda servisi garsonlar değil bizzat sahibi yapıyor. Çok hoşumuza gitti ve kendinizi çok özel hissediyorsunuz. Burası varken Alaçatı'da başka yer aramayın.

     Berrak Altunay - 28 Mayıs 2014, Çarsamba 01:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Samimi ortamın huzuru
     Samimi ortamın huzuru

     Samimi bir aile ortamı, mükemmel kahvaltı, güler yüz, hoş sohbet, güzel bir bahçe daha ne olsun, güzel bir tatil için her şey mevcut, teşekkür ediyorum. Not: Daha önce hiç görmediğim ve tatmadığım Antep fıstığı reçeli için ayrıca teşekkür ediyorum.

     Fatih Mecit ÖZTÜRK - 26 Mayıs 2014, Pazartesi 15:02

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Özenle hazırlanan kahvaltı
     Özenle hazırlanan kahvaltı

     Otel evimi asla aratmadı. Harika bir yer. Tesisi sahibinin misafirperverliği, o özenle hazırlanmış harika kahvaltısına bayıldım.

     Berna Yilmaz - 15 Temmuz 2013, Pazartesi 11:28

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcacık bir aile ortamı
     Sıcacık bir aile ortamı

     Sıcacık bir aile ortamı. Kesinlikle harika bir yer. Daha ne olsun, mutlaka uğrayın. Kesinlikle tavsiye edilir.

     Dilek Arıcı - 23 Nisan 2011, Cumartesi 16:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her geldiğimde burada kalırım
     Her geldiğimde burada kalırım

     Alaçatı'nın en merkezi yerindedir. Sahipleri gibi kendi de tatlı ve küçük bir oteldir. Temizdir. Her geldiğimde burada kalırım, tavsiye ederim. Bu yıl ilk tatilim yine orada olacak.

     Berna - 4 Mayıs 2012, Cuma 17:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 İyi ki burayı bulmuşuz
     İyi ki burayı bulmuşuz

     İyi ki burayı bulmuşuz. Kocaman bahçede mükemmel kahvaltıyla güne başlıyorsunuz. Çok güzel ve şirin bir otel. Odaları gayet iyi ve temiz. Evimizi aratmadı teşekkürler.

     Bora Uçar - 19 Mayıs 2014, Pazartesi 19:28

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bir tatilin sonu
     Bir tatilin sonu

     Hayatımızda ilk defa bir otel için yorum yazıyoruz, çünkü yazmazsak size karşı çok ayıp etmiş oluruz. Sadece muhakkak gidin diyoruz. Biz üç arkadaş Ümit Abi'lere misafir olduk. Biz de yorumları okuyarak bu seçimi yapmıştık, ne kadar doğru bir seçim olduğunu orada anladık. Doğal özgün yapısıyla sıcacık bir ev ortamını hatırlatan hoş bir otel. Bir ailenin huzurlu bir şekilde tatilini geçirebileceği bir ortam. Fazla da söze gerek yok, gidin ve kendiniz görün diyoruz. Aynur, Çiğdem ve Serpil

     Serpil Kaya - 15 Ağustos 2013, Perşembe 20:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur mu? Rahatlık mı? İşte Ümit Ev Otel
     Huzur mu? Rahatlık mı? İşte Ümit Ev Otel

     Temmuz'un ilk haftasında bazı nedenlerden dolayı bir günlüğüne Ümit Ev Otel'de kalmak zorunda kaldık. İyi ki kalmışız. Sıcacık bir aile ortamı. Gerek Ümit Bey gerek eşi ve çocukları ve çalışanı ile tam bir aile oteli. Kahvaltıda sürekli eksik olup olmadığını soran bir otel sahibi. Bahçe ise tam bir huzur yeri. Odalar mı dediniz? Geniş ve konforlu. Alaçatı'da kalınacak huzur ve rahat tatil yapılacak tek yer bana göre Ümit Ev Otel. Geç öğrendik ama çok mutlu bir gün geçirdik. Teşekkürler.

     Vurgun adalayı - 23 Temmuz 2012, Pazartesi 15:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Pürlen Otel, İzmir'in mimarisi, denizi, şarabı, yel değirmenleri ve rüzgar sörfüyle bilinen özgün Ege kasabası Alaçatı'nın içinde yer almaktadır.

      520 metrekarelik bir bahçe üzerine kurulu olan otel, single, double ve cumbalı olmak üzere 3 farklı tipte ve toplam 10 oda ile hizmet vermektedir. Alaçatı'nın masmavi denizine oldukça yakın konumda yer alan otelde aynı zamanda yüzme havuzu da mevcuttur.

      Taş mimarisi, sıcak atmosferi, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dekore edilmiş oda ve yaşam alanlarıyla Pürlen Otel keyifli bir tatil için Alaçatı'da sizleri bekliyor.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Restaurant
      • TV Odası
      • Bahçe
      • Internet
      • Oda Servisi
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Oda Temizlik
      • Tuvalet

      Tesis için 4 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Mükemmel
      Mükemmel

      Harika bir tesis. Güler yüzlü bir hizmet. Kahvaltı dahil her şey harikaydı, çok güzel karşılandık. Kendi evimiz gibi hissettik. Merkeze de çok yakın, yürüyüş mesafesi. Bundan sonra Alaçatı'da gideceğim tek yer Pürlen Otel.

      nurcan aslan - 31 Ağustos 2013, Cumartesi 17:47

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Tek kelimeyle muhteşem
      Tek kelimeyle muhteşem

      Temizliği, mükemmel kahvaltısı ve huzurlu ortamıyla tatiliniz için asla pişman olmayacağınız bir otel. Yaz için tatil yerim belli. :)

      Aylin Kavaklı - 16 Haziran 2013, Pazar 14:47

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Bircan Pala tarafından...
      Bircan Pala tarafından...

      Bircan Çok güzel harika bir ortam sanki evimde gibi hisettim kendimi, hele Hatice hanımın ev yapımı Reçellerine bayıldım herşey doğal, seneye tekrar Pürlen butikotel....

      Bircan Pala - 12 Kasım 2009, Perşembe 00:21

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 alisya tarafından...
      alisya tarafından...

      Çok güzel harkulade otel kendimi evimde hissettim bundan sonra Alaçatı'da kalacağım otel pürlen butik otel.

      alisya - 5 Eylül 2009, Cumartesi 21:40

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Alaçatı Yamaç Evi, 2014 yazına yeni işletmecileriyle merhaba diyor! Yenilenmiş odalarında konaklayan ilk misafirlerden olma şansını kaçırmayın!

       Alaçatı'ya geldiğinizde sizi karşılayan doğa ve taptaze bir nefes olarak burnunuzu gıdıklayan güzel kokusunun yanında, sanki kendi evinizde ve tek farkı size hizmet eden yüzü gülen, sizin rahat etmenizden başka düşüncesi olmayan sizin aile bireylerinizden farkını hissetmeyeceğiniz bir ortama ayak basarsınız. Yeşili, mavisi ve serinliğini daima hissettiren rüzgarı ile Alaçatı Yamaç Evi sizin eviniz.

       Sörfle özdeşleşmiş rüzgar isimleri ile adlandırdığımız, birbirinden farklı özelliklere sahip 11 odamız ile Yamaç Evi 12 ay hizmetinizdedir.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Şubat 2015 - 1 Ekim 2015
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Barbekü
       • Internet
       • Oda Servisi
       Oda Özellikleri
       • Balkon
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Telefon
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını
       Aktiviteler
       • Açık Havuz

       Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Mükemmel, harika, şahane!
       Mükemmel, harika, şahane!

       Ben 7-15 Ağustos arası hotelde konakladım. Bu kadar ilgi, bu kadar hoşgörü ve bu kadar güler yüzlü personel görmedim.

       Boran D. - 29 Ağustos 2013, Perşembe 19:21

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       2.0 Her gün farklı odalarda konaklatıldık
       Her gün farklı odalarda konaklatıldık

       Yerimizi ayırtıp, kapora yatırmamıza ve parayı yatırdıktan sonra aramamıza rağmen otele gittiğimizde rezervasyonumuzun yapılmadığını öğrendik. Ayarlama yapacaklarını söylediler ve 3 günlük tatilimizin 2 gecesini farklı odalarda ve son gününü de başka bir otelde geçirmemizi sağlayacaklarını söylediler. Her gün taşınmamızı geçtik, başka bir otele de gitmek istemediğimizi söylediğimizde, o zaman kaporanızı ödeyip özür dilemek zorundayız dediler, bunu otele ilk gittiğimizde değil gecenin 3'ünde söylemeleri de işletme anlayışının bir kanıtı. Sanki hata bizimmiş gibi tavırlar ve davranışlar ülkemizin turizmde neden hakettiği yerde olmadığını açıklıyor.

       Belgin Genç Öztoprak - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 15:41

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Muhteşem
       Muhteşem

       Mükemmel ortamıyla keyifli bir tatil geçirdim. Tertemiz ve güler yüzlü personeliyle harika.

       atk atk - 12 Temmuz 2013, Cuma 14:11

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Dört dörtlük
       Dört dörtlük

       Alaçatı Yamaç Evi'nde 1 hafta, terasında jakuzi olan odasında kaldık. Otel konforunu, 'otel havası' olmadan yaşayabileceğiniz harika bir butik otel. Her odada farklı bir konsept ve estetik bulunmakta. Daha önce de balayı odasında kalmıştık. Kahvaltılar muhteşem ve akşamcılar düşünülerek saatleri oldukça esnek bırakılmış. İnanılmaz keyifli ve huzurlu bir bahçe ve mükemmel bir havuz. Tabii ki de sadece müşterilere odaklı personel ve işletmeci.

       Kenan Tuncel - 3 Temmuz 2013, Çarsamba 00:45

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir butik otel
       Harika bir butik otel

       Sıcak, nezih ortam.

       atabey gezgin - 13 Haziran 2013, Perşembe 12:01

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        ‘Paşadayı Bahçesi' diye geçer bizim yerimiz, 1800'lü yıllara dayanan çok eski bir tarihimiz var. Rahmetli dedemin, babaannemin ve babamın anısını yaşatmak amacı ile eşim ve ben siz değerli misafirlerimizi konuk etmekten büyük mutluluk duyarız.

        Alaçatı mimarisine uygun eski ‘Rum Evi' tarzını yansıtan otelimizde, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz... Saygılarımızla, Alaris Otel.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • Uyandırma Servisi
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Internet
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Çay Kahve Makinesi
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Açık Havuz

        Tesis için 4 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Alaçatı'nın en iyisi
        Alaçatı'nın en iyisi

        Alaçatı'ya yolunuz düştüğünde hiç tereddüt etmeden gidip konaklayabileceğiniz mükemmel bir butik otel. Gerek konumu olsun, gerekse otelin iç dizaynı ve odaları olsun gerçekten mükemmel! Nisan ayında kız arkadaşımla beraber iki gece konakladım ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Güler yüzlerinden dolayı ekstra teşekkür ederim. Alaçatı'daki değişilmez yerim Alaris Butik Otel. ;)

        SERKAN KAKKAÇ - 29 Nisan 2015, Çarsamba 15:50

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Evimde gibiydim mis gibi
        Evimde gibiydim mis gibi

        Ulaşımın son derece rahat, nostaljiyle iç içe bir tatil kim istemez? Biz dört güzel gün geçirdik. Sahibi olan genç çift ile sohbet, kahvaltılarının güzelliği, doğallığı tartışılmaz.

        Nurhayat Y. - 9 Nisan 2015, Perşembe 20:31

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 5 yıldızlı tatil keyfi
        5 yıldızlı tatil keyfi

        Huzurun ve tatil keyfimin adresi Alaris Butik Otel oldu. Alaçatı adımla sayılabilecek kadar yakınımdaydı. Konum ve yer mükemmel olmakla birlikte, sabah kahvaltılarında gözlerim kamaştı. Yatakları son derece konforlu. Ne diyebilirim ki, otelde yok yoktu. Odaları mis gibi mobilya kokan bu yeni tesis, evimizin konforunu burada yaşattı. Tekrar Alaçatı'ya geldiğimde konaklayacağım tek adres Alaris Butik Otel.

        Nurşen Tınas - 9 Nisan 2015, Perşembe 13:24

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok memnun kaldık, süper
        Çok memnun kaldık, süper

        Kesinlikle tavsiye ederim. Çok şirin karı koca tarafından işletilen otel, tam bir aile işletmesi. Samimiyet, güler yüz, sıcaklık, temizlik, hijyen, ilgi ve alaka son derece mükemmel. Biz çok memnun kaldık. Hacı Memiş Mahallesi'nde olup, tam merkezde olması da ayrı bir güzellik katıyor. Otopark sorununuz yok, otelin önüne kadar arabanızla gidiyorsunuz. Kahvaltısı, ikramlar ve sunumlar mükemmel.

        selçuk bilgiç - 9 Nisan 2015, Perşembe 13:20

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Otelimiz, 2009 yaz sezonunda Haydar AYIK A.Ş. ile turizm yoluna koyulmuş ve güvenli adımlarla yoluna devam etmektedir.

         Blue Sea OTEL'in vizyonunu oluşturan en temel yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve müşteri memnuniyetidir.

         Bu temel anlamda misyonumuz, çağımızın gerektirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun seçenekleriyle cevap vermektir.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • TV Odası
         • Uyandırma Servisi
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Barbekü
         • Eczane
         • Emanet Kasa
         • Internet
         • Market
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Buzdolabı
         • Çalışma Masası
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Telefon
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını

         Tesis için 1 gezgin görüş bildirdi

         10 Odalar temiz
         Odalar temiz

         Kahvaltı idare eder. Odalar temiz. Ama otelin içindeki anlamsız, sayısız eşyayı atma isteğimizle savaştık. Dantellere hiç girmiyorum!

         Esen Çatal - 7 Ağustos 2014, Perşembe 09:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Otelimiz merkeze 10 dakika yürüyüş mesafesinde ve plajlara ulaşmanızı sağlayacak toplu tasıma araç duraklarına 5 dakika uzaklıktadır. Konuklarımız dilerse yeşillikler içinde huzurla dinlenir, dilerse havuzumuzda serinleyebilir. Otel bünyesinde alakart restaurantımız ve alkollü, alkolsüz içecek servisi yapılan barı bulunmaktadır.

          Wi-Fi sınırsız internet konuklarımıza ücretsiz sunulur. Her sabah açık büfe kahvaltı servisi konuklarımızın hizmetindedir. Ayrıca 24 saat resepsiyon görevlisi size yardımcı olacaktır. Emanet kasa, çamaşırhane ve ütü hizmetinden faydalanabilirsiniz.

          Gelecek olan tüm konuklarımıza huzur ve sakinlik içinde bir tatil geçirmeleri için tüm personel olarak bütün içtenliğimizle buradayız.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Ocak 2015 - 1 Kasım 2015
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • TV Odası
          • Uyandırma Servisi
          • Ücretsiz Gazete
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Emanet Kasa
          • Internet
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Çalışma Masası
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Telefon
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını
          Aktiviteler
          • Açık Havuz
          • Jogging

          Tesis için 9 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Ailece kalabileceğiniz bir yer
          Ailece kalabileceğiniz bir yer

          Samimi, sakin, ailece kalabileceğiniz bir yer. Otel sahipleri Aynur Hanım ve Remzi Bey çok zarif ve yardımseverler. Çeşme'de rahatlıkla kalınabilecek bir otel. Bir sonraki Çeşme tatilinde düşünmeden gidebileceğimiz bir adres oldu.

          Tolga Uzunoğlu - 16 Ağustos 2015, Pazar 21:36

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Dinlendirici huzur dolu
          Dinlendirici huzur dolu

          Gerçekten çok dinlendirici huzur dolu bir yer. Sakin bir tatil yapmak isteyenler için çok uygun.

          burak şen - 27 Haziran 2014, Cuma 12:15

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzurlu ve güvenli
          Huzurlu ve güvenli

          Huzurlu ve güvenli bir tatil arıyorsanız, en doğru tercih diyebilirim. Sakinliği ve samimiyetiyle sıcak bir ortam.

          Pelin yıldız - 27 Haziran 2014, Cuma 12:04

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 En doğru adres
          En doğru adres

          Kesinlikle mükemmel bir yer. Çeşme'ye gelenlerin kalabilecekleri en doğru adres.

          Sinan Tras - 26 Haziran 2014, Perşembe 19:46

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Aile sıcaklığı
          Aile sıcaklığı

          Aile sıcaklığını bulabileceğiniz bir mekan. Mutlaka görülmesi gerek.

          Onur Çelebi - 26 Haziran 2014, Perşembe 19:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Nadir ve elit bir mekan
          Nadir ve elit bir mekan

          Arkadaşlarla ya da ailecek gidilmesi gereken, nadir ve elit bir mekan.

          Okan Duran - 26 Haziran 2014, Perşembe 19:41

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kafa dinlemek için biçilmiş kaftan
          Kafa dinlemek için biçilmiş kaftan

          Çok güzel, kafa dinlemek için biçilmiş kaftan sanki. Verilen hizmet ise inanılmaz güzel ve sıcak bir aile ortamı gibi. :)

          serdar şahin - 26 Haziran 2014, Perşembe 19:41

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mutlaka kalmalısınız
          Mutlaka kalmalısınız

          Kesinlikle kalınası bir yer.

          Murat Y. - 27 Ağustos 2013, Salı 12:14

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Sakin bir tatil arayanlara
          Sakin bir tatil arayanlara

          Dinlendirici ve samimi. Tatili sakin ve dinlencede tutmak isteyenlerin seçebileceği bir mekan.

          Zaruzar Z. - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 16:30

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

           Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat